Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Condo for family and friends
It is a nice condo, located 5 minutes driving distance from the Split airport. It is in quite area close to the main beach in Kastel Stari - Gradine. It is close to the small old town Trogir, old Salona, and 20 minutes driving distance from city Split. Apartment is on the first floor of private family house. It is realy spacious place, and comfortable for 6 people. There is a nice kitchen with full equipment (washing machine, refrigerator, microwave, dishes). From the kitchen is exit to big sunny terase. In the other part are three sleeping rooms(one is with king bed, one double bed, and one twin beds). Apertment have one bathroom and one toilet.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
IJsmachine
Keukenpapier
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1,5 badkamers
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Woonkamer
Entertainment
Boeken
Tv
Buiten
Barbecue
Tuinmeubels
Veranda
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Gelijkvloerse accommodatie
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property
For Family And Friends Kastela
Condo for Family and Friends Condo
Condo for Family and Friends Kastela
Condo for Family and Friends Condo Kastela
Over deze buurt
dit appartement ligt in Kaštel Novi, een wijk in Kastela. Haven van Split en Haven van Split zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand Bacvice en Boulevard van Split. Maritiem Museum van Kroatië en Natuurhistorisch Museum zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Kastela
Zijn huisdieren welkom bij Condo for family and friends?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Condo for family and friends inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Condo for family and friends uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Condo for family and friends?
Dit appartement ligt in Kaštel Novi, op 15 minuten wandelen van Kaštel Stari Oude Vismarkt en Đardin Beach. Ook Beach Ostrog en Kastel Sikuli liggen op 5 km afstand.