Gracias Guest House ligt in Sumiyoshicho, een wijk in Kagoshima. Bezoek Stedelijk Aquarium van Kagoshima en Reuzenrad Amuran, plaatselijke attracties, of ga naar Tenmonkan Straat en Amu Plaza Kagoshima als je wat wilt shoppen. Senganen-tuin en Openbaar Cultuurcentrum van Kagoshima zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Kagoshima
Sumiyoshi Cho 13 14 Gracias 602, Kagoshima, Kagoshima Prefecture, 892-0823
In de buurt
Stedelijk Aquarium van Kagoshima
9 min. wandelen - 0.8 km
Kadepark
4 min. wandelen - 0.4 km
Tenmonkan Straat
7 min. wandelen - 0.7 km
Stedelijk Museum voor de Kunst van Kagoshima
10 min. wandelen - 0.9 km
Observatorium van Shiroyama
16 min. wandelen - 1.4 km
Lokaal vervoer
Station Kagoshima - 15 min. wandelen
Kagoshima (KOJ) - 42 min. rijden
Restaurants
マクドナルド
5 min. wandelen
丸亀製麺鹿児島店
6 min. wandelen
みなと食堂2号店
6 min. wandelen
可否三昧
5 min. wandelen
バッハとピカソ
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Gracias Guest House
Hotel in Sumiyoshicho
Gracias Guest House heeft alles wat je nodig hebt.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Waar staat Gracias Guest House?
Dit hotel ligt in Sumiyoshicho, op 10 minuten wandelen van Kadepark, Sakurajima Port Ferry Terminal en Stedelijk Aquarium van Kagoshima. Ook Tenmonkan Straat en Standbeeld van Saigo Takamori liggen op een kwartiertje wandelen. Station Kagoshima ligt op 15 minuten wandelen en naar Station Kagoshima Chuo is het 29 minuten wandelen.