Gehele woning

2 bedroom cozy home in Juelsminde

Fotogalerie voor 2 bedroom cozy home in Juelsminde

Een overdekt terras met een houten tafel en stoelen, een pluizige witte fauteuil, en uitzicht op een huis door grote ramen.
Een gezellige woonkamer met een houtkachel, witte meubels en een eethoek met uitzicht op de omgeving.
Een moderne keuken met witte kasten, een eethoek met een houten tafel en blauwe stoelen, en een grote blauwe kast met glazen deuren.
Een moderne keuken met grijze kastjes, een houten aanrechtblad, een inbouwoven en een raam met uitzicht op de omgeving.
Een rij moderne, donkergekleurde huizen met schuine daken, een gazon en een uitzicht op de zee op de achtergrond.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 456 m²

Populaire voorzieningen

  • Uitzicht op zee
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

2 bedroom cozy home in Juelsminde

  • Geniet van een prachtig uitzicht op zee vanaf het terras van dit vakantiehuis.



    Beleef een onvergetelijke tijd met je geliefden in dit uitnodigende huis, dat op je wacht in de buurt van het strand. Ontspan in een stijlvolle ambiance in de lichte kamers met een huiselijke inrichting. Kook met uitzicht op de tuin en verheug je op gezellige avonden bij de knetterende open haard, die zijn knusse warmte verspreidt.



    Je kunt ook genieten van enkele aangename uren buiten bij het huis, waar je kunt genieten van de zon in een ligstoel, ontspannen op het terras beschut tegen de wind en later gezellig barbecueën met het hele gezin.



    Loop de paar stappen naar het strand en geniet van de zee en de zon. Er zijn ook goede vismogelijkheden vanaf de kust. Juelsminde ligt op slechts een klein eindje rijden. Hier kun je genieten van de sfeer van de jachthaven, een heerlijke lunch kopen, de kinderen trakteren op een ijsje, verse vis kopen voor het avondeten en een van de vele festivals meemaken. Als je uitstapjes wilt maken, is de omliggende natuur hier ideaal voor en biedt vele fietspaden.



    Het vakantiehuis is de ideale plek voor een ontspannen vakantie aan zee.



    - Gratis parkeren op locatie

    - Stroom exclusief

    - Water incl.

    - Niet te huur voor jeugdgroepen

    - Niet te huur voor scholen

    - Enkel te huur i.v.m. vakantie



    Optioneel:

    - Reinigingsset: 13.00 EUR/Per verblijf

    - Kinderstoel: 16.00 EUR/Per week

    - Kinderbed: 16.00 EUR/Per week

    - Linnengoed/handdoek: 16.00 EUR/Per verblijf



    Verplicht op locatie:

    - Eindschoonmaak: 101.00 EUR/Per verblijf

    - Stroom: 0.44 EUR/Per kWh

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Open haard

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Barbecue
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Aan het water
  • Dicht bij de zee

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 56 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

The guest will be charged 25% amount for a cancellation after the reservation is made. The guest will be charged 100% amount, if they can cancel in 42
Vermietung nur für Ferienzwecke.
Die Unterkunft ist nicht für Jugendgruppen geeignet.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Elektriciteitstoeslag: EUR 0.44 per kWh

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt aan het water in Juelsminde. Geniet van de prachtige natuur bij Strand van As Vig en Bygholm Park Legeplads. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Blaa Og Sort en Horsens Idraetsarkiv. Berings Stovler en Triton zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Juelsminde
Meer vakantiehuizen in Juelsminde
Kaart
Juelsminde

In de buurt

  • Een gebouw met een opvallend bakstenen patroon en vakwerk.
    Den Gamle By
    57 min. rijden - 78.5 km
  • Een modern architectonisch gebouw met een gebogen dak en een trap.
    ARoS
    57 min. rijden - 78.2 km
  • Strand van As Vig
    1 min. wandelen - 0.2 km
  • As Kirke
    4 min. rijden - 3.2 km
  • Tivoli Friheden
    54 min. rijden - 76.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Horsens - 20 min. rijden

Restaurants

  • Havnens Café og Isbar
    9 min. rijden
  • Snaptun Havnebistro
    8 min. rijden
  • Brugsen
    4 min. rijden
  • Palle Libner Jensen
    7 min. rijden
  • Marens Hus
    8 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 2 bedroom cozy home in Juelsminde?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij 2 bedroom cozy home in Juelsminde inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 2 bedroom cozy home in Juelsminde uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat 2 bedroom cozy home in Juelsminde?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan het water, op 0,3 km van Strand van As Vig en op 5 km afstand van As Kirke en Palsgaard Kasteel. Ook Danmarks Ferguson Museum en Glud Museum liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk