Foto van Algirdas Sidiskis

Boetiekhotels in Joodse Wijk

    calendar shield illustration

    Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering
    deals illustration

    Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
    bed illustration

    Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Controleer de beschikbaarheid van Boetiekhotels in Joodse Wijk

Dit weekend
Volgend weekend

Populaire Boetiekhotels in Joodse Wijk

august

9.6 van 10, Uitzonderlijk, (116)
'No extra comment is needed'
De prijs is € 176
inclusief belastingen en toeslagen
11 aug - 12 aug
august

Hotel Pilar

3.5-sterrenaccommodatie
8.4 van 10, Zeer goed, (45)
'Trendy hotel op ‘t Zuid'
De prijs is € 112
inclusief belastingen en toeslagen
25 aug - 26 aug
Hotel Pilar

Maison Nationale

9.8 van 10, Uitzonderlijk, (146)
'Echt een fantastisch hotel! Super aardige eigenaren. Midden in het centrum. Van alle gemakken voorzien. Nog nooit zo’n mooi, ruim en charmant hotel gezien. Super voor een stadsbezoek.'
De prijs is € 186
inclusief belastingen en toeslagen
5 aug - 6 aug
Maison Nationale

Hotel De Witte Lelie

4.0-sterrenaccommodatie
9.6 van 10, Uitzonderlijk, (45)
'Bijna alles klopte, zeer en zeer tevreden!!!!!! Prachtig eclectisch interieur en uiterst vriendelijk personeel!!! De presidential Suite was een feestje! Dank!!!'
De prijs is € 299
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep
Hotel De Witte Lelie
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.

De beste hotelbeoordelingen voor Joodse Wijk

Veelgestelde vragen

Wat is het beste hotel in boetiekstijl in Joodse Wijk?
Mercure Antwerp City Centre is een hotel met 4 sterren en populair onder Expedia-reizigers die in stijl willen verblijven. Deze accommodatie beschikt over een restaurant en een bar.
Wat is er te zien en te doen in Joodse Wijk?
De bars, het winkelaanbod en de dierentuin zijn slechts enkele zaken om van te genieten tijdens je reis. Zoo van Antwerpen, Diamondland en Century Center zijn enkele niet te missen lokale bezienswaardigheden. Nog tijd over? Breng een bezoekje aan Koningin Elisabethzaal, Stadsschouwburg Antwerpen en Rubenshuis.
#### Beste periode om naar Joodse Wijk te reizen\n
Als je meer wilt weten over het weer ter plaatse, lees dan deze info om je vakantie in Joodse Wijk te plannen:
Wat is de beste manier om naar mijn boutique hotel in Joodse Wijk te reizen?
Er zijn verschillende mogelijkheden om naar Joodse Wijk te reizen. Het dichtstbijzijnde grote vliegveld is Antwerpen (ANR-Internationale luchthaven Antwerpen), gelegen op 3,5 km van het centrum van de stad, maar mogelijk is Brussels Airport (BRU) ook een goede optie. Als je graag de omgeving wilt verkennen, is een huurauto misschien iets voor jou.