Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Swimming pool, Jacuzzi, private garden. Avignon, L'isle-sur-sorgues, Luberon, Provence
Dit appartement in Jonquerettes is voorzien van een privézwembad en een terras
Fotogalerie voor Swimming pool, Jacuzzi, private garden. Avignon, L'isle-sur-sorgues, Luberon, Provence





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
1 badkamer17 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

La Provencale
La Provencale
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
9.0 van 10, Fantastisch, 2 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Jonquerettes nabij pretparken. Halles d'Avignon en Marché Paysan de Châteaurenard zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Parc naturel régional du Luberon en Parc naturel régional des Alpilles verkennen. Epicurium en Grande Roue Avignon zijn ook een bezoek waard. Kies voor een wateravontuur zoals waterskiën of voor een outdooravontuur zoals rotsklimmen en paardrijden.
Jonquerettes, Vaucluse
In de buurt
- Golf de Châteaublanc - 8 min. rijden - 5.9 km
- Grottes de Thouzon - 9 min. rijden - 8.3 km
- Golf Grand Avignon - 9 min. rijden - 6.2 km
- Parc naturel régional du Luberon - 12 min. rijden - 11.0 km
- Parc des Expositions - 13 min. rijden - 13.8 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Starbucks - 12 min. rijden
- Bar Café - 12 min. rijden
- La Boutique - 12 min. rijden
- Bistrot de la Pastière - 5 min. rijden
- La pizza - 7 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Swimming pool, Jacuzzi, private garden. Avignon, L'isle-sur-sorgues, Luberon, Provence
Beoordelingen
10








