Global Luxury Suites at Exchange ligt in Centrum van Jersey City, een wijk in Jersey City. 5th Avenue en Newport Centre zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Lincoln Center en American Dream. Centrum voor uitvoerende kunsten van New Jersey en Amerikaans natuurhistorisch museum mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Jersey City
33 Hudson Street, Jersey City, NJ, 07302
In de buurt
Hudson River Waterfront Walkway
1 min. wandelen - 0.1 km
Goldman Sachs-toren
2 min. wandelen - 0.2 km
Liberty State Park
8 min. wandelen - 0.7 km
One World Trade Center
14 min. rijden - 7.0 km
Wall Street
17 min. rijden - 7.7 km
Lokaal vervoer
Jersey City Exchange Place Station - 6 min. wandelen
Franklin St. Station - 7 min. rijden
Newark, New Jersey (EWR-Internationale luchthaven Liberty) - 27 min. rijden
Restaurants
RoofTop at Exchange Place
6 min. wandelen
Starbucks
5 min. wandelen
Krispy Pizza
1 min. wandelen
Five Guys
5 min. wandelen
CAVA
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Global Luxury Suites at Exchange
Hotel vlak bij Liberty State Park
Global Luxury Suites at Exchange is niet ver van Newport Centre en verwent gasten met een tuin, een speeltuin en een wasserij. Naast een bar en een 24-uurs healthclub, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een buitenzwembad
Parkeerplaatsen ter plaatse, conciërgeservice en rookvrije accommodatie
Vergaderruimtes
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Global Luxury Suites at Exchange hebben leuke voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en aparte eetruimtes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Zetelbedden, verrijdbare/extra bedden (toeslag) en baby-/kinderbedden (toeslag)
Badkamers met bad/douchecombinaties en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies met kabelzenders
Aparte eetruimtes, keukens en grote koelkasten/vriezers
Beschikt Global Luxury Suites at Exchange over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Global Luxury Suites at Exchange?
Ja, bij dit hotel zijn huisdieren met een maximumgewicht van 18 kg per huisdier toegestaan. Er geldt een toeslag van USD 250 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost USD 20.00 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Global Luxury Suites at Exchange inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Global Luxury Suites at Exchange uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Global Luxury Suites at Exchange?
Dit hotel ligt in Centrum van Jersey City, op 15 minuten wandelen van Hudson River Waterfront Walkway en Liberty State Park. Ook Wall Street en Brooklyn Bridge liggen op 3 km afstand. World Trade Center Station ligt op 23 minuten wandelen en naar WTC Cortlandt Station is het 23 minuten wandelen.