Particuliere eigenaar
Hotel Royal Queen Jaisalmer
Hotel met gratis ontbijt, in de buurt van Jaisalmer-fort
Fotogalerie voor Hotel Royal Queen Jaisalmer





Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 20
inclusief belastingen en toeslagen
6 dec - 7 dec
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Alle foto's voor Luxe tweepersoonskamer, balkon, uitzicht op de stad laden

Luxe tweepersoonskamer, balkon, uitzicht op de stad
Hoogtepunten
Een balkon
Een aparte eetruimte
Airconditioning
Keuken
Een koelkast/vriezer
11 Badkamers
Een privébadkamer
Een microgolfoven
Super Deluxe Room
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Fateh Marg Manak Chowk Amar Sagar Pol, 9602575754, Jaisalmer, RJ, 345001
Over deze accommodatie
Hotel Royal Queen Jaisalmer
Gelijkaardige accommodaties

Wonbin Safari Hotel
Wonbin Safari Hotel
- Gratis luchthavenshuttle
- Huisdiervriendelijk
- Parkeren inbegrepen
- Gratis wifi
9.2 van 10, Fantastisch, 5 beoordelingen
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie








