Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Nonsmoking Basic plan for overnight stay / Ito Shizuoka
PRIVATE VILLA in Izu Kogen where you can feel the sea breeze and the air of nature from a distance
Access About 7 minutes by car from Izukyu Line Jogasaki Kaigan Station
Parking lot Available 3 regular cars free of charge no reservation required Parking lot has a slope / Basic roomonly plan facility reopened
Enjoy BBQ in the spectacular scenery of Izu Kogen where you can enjoy both the sea and the mountains throughout the year or watch a movie in the theater lounge Can be enjoyed by groups
Please relax in a cute and stylish space supervised by a decorative designer
If you would like a receipt that is compatible with the invoice system, please contact the property directly.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Sauna
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Slaapkamers
4 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapbank
Badkamer
1 badkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv
Buiten
Barbecue
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Bij bepaalde accommodaties mogen gasten met tatoeages de openbare baden ter plaatse niet gebruiken
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Futo, een wijk in Ito. Bezoek culturele hoogtepunten Mori Kunstmuseum over het Izukogen-sprookje en Het Kattenmuseum. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Galerie met Ruimtekunstwerken van Iwasaki Kazuaki en Ammonietenmuseum van Izu. Granpal-park van Izu en Kersenbomen van Izukogen zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Ito
Zijn huisdieren welkom bij Nonsmoking Basic plan for overnight stay / Ito Shizuoka?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Nonsmoking Basic plan for overnight stay / Ito Shizuoka inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Nonsmoking Basic plan for overnight stay / Ito Shizuoka uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Nonsmoking Basic plan for overnight stay / Ito Shizuoka?
Dit vakantiehuis ligt in Futo, op 15 minuten wandelen van Mori Kunstmuseum over het Izukogen-sprookje, Het Kattenmuseum en Ayashii-museum. Ook Izu glas- en glaswerkmuseum en Engelenmuseum liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen over Nonsmoking Basic plan for overnight stay / Ito Shizuoka
Beoordelingen
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.