The Roof ADA

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,8 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Inclusief ontbijt
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 185
inclusief belastingen en toeslagen
16 aug - 17 aug

Kameropties

Standaard loft, uitzicht op zee

8,6 van 10
Voortreffelijk
(7 beoordelingen)
  • Uitzicht op zee
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Standaard kamer, balkon, uitzicht op zee

  • Uitzicht op zee
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Klassieke kamer, balkon

8,0 van 10
Zeer goed
(2 beoordelingen)
  • Uitzicht op de bergen
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Standaard loft, uitzicht op bergen

7,6 van 10
Goed
(7 beoordelingen)
  • Uitzicht op de bergen
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Klassieke kamer, terras

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Premium tweepersoonskamer, 1 queensize bed, bad, uitzicht op zee

  • Uitzicht op zee
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Standaard kamer, uitzicht op zee

8,4 van 10
Zeer goed
(8 beoordelingen)
  • Uitzicht op zee
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Standaard kamer

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
  • Uitzicht op zee
  • 17 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

The Roof ADA ligt bij de zee in Adalar. Maltepe Park Mall en Bağdat-laan zijn zeker een bezoekje waard als je graag wilt shoppen. Als je liever de natuur intrekt, kun je Aya Nikola Halk Plajı verkennen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Ülker Sports Arena of Şükrü Saracoğlu Stadion. Kies voor een wateractiviteit zoals vissen of voor een avontuurlijke activiteit zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Adalar
Kaart
Kamelya Sokak No14 Büyükada, Adalar, Istanbul, 34970

In de buurt

  • Een kustplaats met een opvallende heuvel, een wateroppervlak en een rotsachtige richel op de voorgrond.
    Buyukada Nationaal Park
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een kustplaats met een opvallende heuvel, een wateroppervlak en een rotsachtige richel op de voorgrond.
    Recreatiegebied Dilburnu
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een kustlandschap met helderblauw water, rotsachtige kliffen en weelderige groene begroeiing.
    Strand van Yörükali
    13 min. wandelen - 1.2 km
  • Büyükada Rum Yetimhanesi
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Aya Nikola Halk Plajı
    17 min. wandelen - 1.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Maltepe - 5 min. rijden
  • Luchthaven Istanbul Sabiha Gökçen (SAW) - 26 min. rijden

Restaurants

  • Kahve Dünyası
    5 min. rijden
  • Büyükada Loc'Ada
    20 min. wandelen
  • Lunapark Cafe & Restaurant
    8 min. wandelen
  • Asiklar Cay Bahcesi
    11 min. wandelen
  • Eskibağ Teras Restaurant
    3 min. rijden

Over deze accommodatie

The Roof ADA

  • Hotel vlak bij Aya Nikola Halk Plajı
  • Een gratis uitgebreid ontbijt, dagelijks een gratis receptie en een koffiebar/café vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij The Roof ADA. Naast een tuin en 2 bars, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
  • Er zijn ook voordelen, zoals:
    • Een seizoensgebonden buitenzwembad
    • Een lift, parasols en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
    • Gemeenschappelijke werkruimte, shuttleservice voor fietsen en een feestzaal
    • Fietsenstalling en een 24-uurs receptie
    • Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden leuke bijkomstigheden zoals airconditioning en aparte zitruimtes, naast faciliteiten zoals gratis minibars en gratis wifi.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met douches en haardrogers
    • Terrassen, aparte zitruimtes en dagelijkse schoonmaak

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Eten en drinken

  • Gratis uitgebreid ontbijt beschikbaar dagelijks van 09.00 uur tot 11.00 uur
  • 2 bars/lounges
  • Dagelijks gratis welkomstreceptie
  • Diner met gastheer/- vrouw dagelijks beschikbaar tegen een toeslag van TRY 22
  • Een koffiebar/café
  • Een restaurant
  • Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
  • Met zijn tweeën/besloten dineren
  • Snackbar/delicatessenwinkel

Dingen om te doen

  • Fietsenshuttle
  • Seizoensgebonden buitenzwembad

Gezinsvriendelijk

  • Geluiddichte kamers
  • Seizoensgebonden buitenzwembad
  • Snackbar/delicatessenwinkel

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie

Gastendiensten

  • Aanzoek-/romantische pakketten
  • Schoon beddengoed (op verzoek)
  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Wisselen van handdoeken op verzoek

Zakelijke diensten

  • 200 vierkante meter aan conferentieruimte
  • Flexwerkplekken

Buiten

  • Gratis strandcabana's
  • Strandparasols
  • Strandstoelen
  • Tuin

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift (114 centimeter brede deur)

Meer

  • Aparte rookruimtes
  • Feestruimte

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Verduisterende gordijnen

Badkamer

  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels
  • Privébadkamer

Eten en drinken

  • Gratis gevulde minibar
  • Gratis mineraalwater

Meer

  • Aangrenzende kamers beschikbaar
  • Airconditioning
  • Aparte zitruimte
  • Bureau
  • Geluiddichte kamers
  • Individuele aankleding
  • Toegang via buitengalerij

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 11.30 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.30 uur

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Diner: TRY 22

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 2021-34-2713
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 01 mei tot 30 september
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

Veelgestelde vragen

Beschikt The Roof ADA over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij The Roof ADA?

Vandaag, 29 jul. 2026, kost een verblijf bij The Roof ADA van één nacht voor twee volwassenen op 16 aug. 2026 min. € 185, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij The Roof ADA?

Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij The Roof ADA zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij The Roof ADA inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 11.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij The Roof ADA uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.30 uur uit te checken.

Waar staat The Roof ADA?

Dit hotel ligt bij de zee, op 2 km afstand van Zee van Marmara en Aya Nikola Halk Plajı. Ook Strand van Yörükali en Recreatiegebied Dilburnu liggen op een kwartiertje wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over The Roof ADA

7,8

Goed

7,8

Netheid

7,0

Voorzieningen

7,8

Personeel en service

7,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 150 van 326 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 79 van 326 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 36 van 326 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 26 van 326 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 35 van 326 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Konforlu
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ilhan Murat

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Manzara harika, kahvaltı gayet yeterliydi, çalışanlar güleryüzlü ve yardımcı oldular, odalar temiz ve yeterli büyüklükte, banyodan hafif rutubet kokusu geliyor onun dışında bir sorun yok, keyifle dinlenmece
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Sedat

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Kahvaltı güzeldi
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Deniz

Positief: Netheid, personeel en service
Otele giden ıssız yol hariç her şey iyiydi
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Aslen

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super nice place for couples
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd

6/10 – Matig

oya

Positief: Personeel en service, voorzieningen
Şu an tadilattalar, odaların dizaynı, yapılan güzellikler hoş ama, tadilatta olmaları dağınıklık yaratmış, alt katlarda kalan odalar için özellikle... Denize bakarak uyumak ve uyanmak çok güzel olsa da, odada kettle olmaması ve çay kahve verilmemesi üzücü. Kahvaltı ve akşam yemeklerini de orada yedik. Kahvaltı oda+kahvaltı için düşünülmüş fiyat performans gibi. Akşam yemeği kötü asla değil ancak muhteşem bir lezzet de görmedik. Restoran kısmı havuz başında bolca kedi arkadaş ve doğa ile başbaşa bir tatil :) çalışanlar kibar, sahibi ya da yöneticisi olduğunu düşündüğüm kişiler gayet güler yüzlü. Denenbilir ancak geliştirmeleri gereken yönleri var.
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Mert

Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Çok başarısız bir işletme
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ugur

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
sonbahar kış dönemındekı konaklamalara daha iyi hazırlanılabılınır
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Cihan

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Çok beğendik, hem temiz, hemde isteklerinize hiç hayır cevabı gelmeyen müthiş bir hizmet aldık. İşletmeye teşekkürler.
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

fatih

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Herşey Çok İyiydi Gerçekten Mükemmel Ötesi
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

seren

Başarılı

Sadece iki gün kaldım, insanlar güler yüzlü ve samimi. Deniz güzel, havuz güzel, odam çok güzeldi. Gayet memnun kaldım.
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

ASLAN

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Manzara mükemmel huzurlu bir yer
1 nacht verbleven in maart 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Melih

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel temizliği iyi sadece etraftaki ot vs peyzaj geliştirilmeli
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Wafa

excellent
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Burcu

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Çoook memnun kaldık
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Sevki engincan

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Her şey çok güzeldi, teşekkürler
2 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ahmet

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Harikaaa ötesi

Her anlamda mükemmel bir tesis çok memnun kaldık herkese tavsiyemi verdim
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Çok keyifli bir yer biz 3 gün orada geçirdik. Restorantadaki murat beye ve otel sahibi engin beye teşekkür ederiz. Gönül rahatlığıyla konaklauabilirsiniz. Gündüz plajdaki etkinliklerden kokteyl ve oda konaklamada yarı yarıya indirim kazanıp bir gece daha kaldık.
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Selma Aybüke

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Keyifli bir akşam

Gayet güzeldi hizmet servis Güleryüz keyifli bir akşam geçirdik , tüm çalışanlara teşekkür ederiz!
1 nacht verbleven in december 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

Yvonne

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Entre ville et mer

Séjour agréable, certaines chambres très chères pour un confort plus que moyen, chambre pas terminée etc…. Cadre sympathique qui aurait besoin d’un coup de neuf, piscine agréable, coin baignade en mer à revoir en deco , en matériel etc…
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Aleksandr

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
It was amazing!
1 nacht verbleven in maart 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Yunus emre

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Mükemmel

Otel çalışanları çok alakalı güler yüzlüydü tekrar teşekkür ederiz herşey çok güzeldi arkadaşlarımızlada paylaştık ve tekrar gelmek için sabırszılanıyoruz.
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Deniz

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Çok güzeldi

Çok başarılıydı, kesinlikle tekrar gelmek isterim
1 nacht verbleven in maart 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Elif

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

keyifli

Tertemiz, hem hareketli hem sakin, hem eğlenceli hem huzurlu, 1 gece kaldım ama daha fazla kalınır, tavsiye edilir.
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Medeni can

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

tavsiye ederim

harikaydi çok nazik işletme her şey için teşekkürler
1 nacht verbleven in december 2023