Stay Lab Residence bevindt zich in Taksim, een wijk in Istanbul, en ligt vlak bij een metrostation. Topkapi-paleis en Hagia Sophia zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat bij Istiklal Caddesi en Grand Bazaar. Reis je met kinderen? Mis dan Expocentrum van Istanbul niet of ga naar Vodafone Park om een evenement of wedstrijd bij te wonen. Bekijk onze reisgids voor Istanbul
Luchthaven Istanbul Sabiha Gökçen (SAW) - 68 min. rijden
Restaurants
Fıccın
6 min. wandelen
Espressolab
1 min. wandelen
Çok Çok Thai
1 min. wandelen
Divan Brasserie
7 min. wandelen
Peymane Pera
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Stay Lab Residence
Dit rookvrije aparthotel heeft niet alleen een conciërgeservice, maar ook een droogkuis/wasserijservice en een wasserij. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een 24-uurs receptie, een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice. Elk aparthotel bevat een kitchenette met een kookplaat en microgolfoven, naast gratis wifi en een plasmatelevisie met kabelzenders. Geniet van gemakken zoals een Tempur-Pedic bed en luxe beddengoed, naast leuke extraatjes zoals een gratis minibar en pantoffels. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Stay Lab Residence heeft 7 kamers met airconditioning die via een buitengalerij bereikbaar zijn. Deze kamers zijn ingericht met gratis minibars en een minibar. Deze kamers met een zitruimte zijn in eigen stijl ingericht en gemeubileerd. Alle bedden met een Tempur-Pedic-matras hebben luxe beddengoed. Elke plasmatelevisie van 65 inch heeft premium kabelzenders en Netflix. Alle kamers in dit aparthotel met 5 sterren hebben kitchenettes met een kookplaat, een microgolfoven, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer heeft een douche met een regendouche, pantoffels, designer toiletartikelen en een bidet.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Zakelijke voorzieningen zijn onder meer bureaus, kluisjes en telefoons. Ook heeft elke kamer gratis flessenwater en een koffiezetapparaat/waterkoker. Vervanging van de handdoeken en verschoning van het bed zijn op verzoek beschikbaar. 's Avonds wordt een turndownservice aangeboden en een huishoudservice is op verzoek beschikbaar.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Gezinsvriendelijk
Babybed: EUR 10 per nacht
Babyspeelgoed
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Kinderstoel
Muziekinstrument
Verschoontafel
Kitchenette
Bakplaat
Broodrooster
Diepvriezer
Elektrische waterkoker
Keukenpapier
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Minikoelkast
Schoonmaakartikelen
Eetopties
Gratis gevulde minibar
Slaapkamers
Luxe beddengoed
Tempur-Pedic-matras
Badkamer
2 privébadkamers
Bidet
Designer toiletartikelen
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Vliegenramen
Entertainment
Hulu
Netflix
Smart-tv van 65 inch met premium kabelzenders
Streamingdiensten
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Wasserette
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
2 rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Hardhouten vloer in de kamer
Lift (91 centimeter brede deur)
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Tapijt in de kamer
Tegelvloer in de kamer
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Bagageopslag
Conciërgeservices
Elektrische adapters
Gratis kranten in de lobby
Gratis mineraalwater
Hulp met excursies en tickets
Kluisje
Kluisje bij het onthaal
Kluisjes
Reisgidsen
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (op verzoek) (tegen een toeslag)
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Turndownservice
Verduisterende gordijnen
Wisselen van handdoeken op verzoek
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een metrostation
Dicht bij een outletcentrum
Dicht bij een treinstation
In een historische wijk
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Klamboes
Alarmsysteem
Raambeveiliging
Brandblusser
Algemeen
7 units
Geluiddichte muren
Handdoeken (verschoond op verzoek)
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Schoon beddengoed op verzoek
Schoonmaakservice (op verzoek)
Toegang via buitengalerij
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie, ophalen van sleutel
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 3 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Schoonmaakkosten: EUR 20 per dag
Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Langdurige huurders welkom.
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Registratienummer van de accommodatie 204249
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Stay Lab Residence?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Stay Lab Residence?
Vandaag, 8 mei 2026, kost een verblijf bij Stay Lab Residence van één nacht voor twee volwassenen op 18 mei 2026 min. € 201, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Stay Lab Residence inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Stay Lab Residence uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Stay Lab Residence?
Dit gezinsvriendelijke aparthotel in Istanbul ligt in de historische wijk, op 15 minuten wandelen van Istiklal Caddesi, Galatatoren en Taksimplein. Ook Bosporus en Galataport liggen op 2 km afstand. Metrostation Sishane-Zemin ligt op 9 minuten wandelen en naar Station Tophane is het 12 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Stay Lab Residence
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,4
Voorzieningen
8,6
Personeel en service
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 36 van 58 beoordelingen
10 - Uitstekend
36
Gastenscore: 8 - Goed. 19 van 58 beoordelingen
8 - Goed
19
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 58 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 58 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 58 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Annette Maria
Reisde met familie en kleine kinderen
16 jan 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was perfect
Annette Maria
6 nachten verbleven in januari 2024
10/10 – Uitstekend
Seda
Reisde met een groep
9 nov 2021
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Top verblijf gehad. Zeer goede communicatie met Mehmet vanaf het eerste moment na boeking. Iedereen was behulpzaam en vriendelijk. Toplocatie! Aanrader!
Seda
4 nachten verbleven in november 2021
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
29 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everyone was really nice and helpful! The place was also good.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in oktober 2019
6/10 – Redelijk
Sepideh
Reisde met partner
3 mei 2026
Negatief: Netheid
This property is inaccurately advertised. The rooms aren’t rooms, they are glass boxes. I didn’t feel safe getting in and out of bed since the bed is so close to a glass divider instead of a wall. Beds are small, bedding is thin and poor quality, furniture is worn out in general, lighting is poor. The space isn’t even isolated/insulated from the exterior. You can smell anyone smoking outside and hear all the noise, both of which are constant. The property is listed to have laundry which means there is a dry cleaner next door. There are no hotel staff on site. During our two week stay only one cleaning was offered. We had asked for the hand soap dispenser to be filled as there wasn’t any. We barely had enough toilet paper to get through our stay.
Sepideh
14 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Ahmed
Reisde met een groep, Zakenreiziger, Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
22 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a wonderful stay at this hotel. The apartment was very spacious and comfortable, featuring two bedrooms, two bathrooms, and a cozy living room that made us feel at home. Everything was clean and well-organized. We also appreciated the emergency door at the end of the apartment, which added an extra sense of safety. Overall, a great place to stay and highly recommended! Once you leave your apartment and go down, you will find yourself in Istiklal Cd.
Ahmed
4 nachten verbleven in januari 2026
6/10 – Redelijk
Amin, Seattle
Reisde met familie
18 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent inside but very noisy at nights
Amin
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
ARUN
Reisde met familie
4 jan 2026
Great location
Comfortable 2 bed room apartment with a wonderful view
ARUN
3 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Ahmed
Reisde met familie en kleine kinderen
8 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super place to stay, in the heart of Istanbul. They Espresso Lab Cafe and Cafe inside the Hotel one of the best serving coffee
Ahmed
8 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Eronda
2 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gut
Eronda
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Maxim
12 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Maxim
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
David
Reisde met partner
16 apr 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice spacious apartment. Beautiful view.
David
4 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
BYEONG GYU
1 apr 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Good location with a spectacular view!
메트로 가깝고 이스티크랄도 바로 옆
체크인 체크아웃 너무 빠르고 편함
골든혼 뷰는 너무 좋네요
BYEONG GYU
2 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Kim
Reisde met familie
27 nov 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The location is excellent for us get around the city.
Vera the manager always available for our questions
We also love the view. As seniors we would love to have more lights in the apartment. Taxi station closed by gave us very reasonable rate every time. Cafe downstairs is a big plus. Definitely stay here next time
Kim
3 nachten verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Reema, chicago
Reisde met familie
26 nov 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The apartment was beautiful with easy check in and out but, the only downside was the cleaning crew. The Cleaning lady didn’t clean as good as what you expect in a hotel the first day and when she came while we were there but wanted her to clean, she didn’t understand and rushed in just to put some new towels and left immediately. She didn’t show up after that despite us turning the green light (request to clean).
Reema
4 nachten verbleven in november 2024
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
10 nov 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Great place for a short stay.
The apartment is a little dated and not really suited for 4 people. The second bed is a day bed. The view is to die for, an incredible place to watch the sunset. Also the apartment is a very good size.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Faranak
Reisde met familie
18 okt 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Mehmet & Vera are the best managers. Helpful, kind and very handy.
Faranak
3 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Yves Nestor
6 aug 2024
Yves Nestor
4 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Danish
Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
21 jul 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A comfortable and convenient stay for a family of four, a apartment with a great view and is ideally located.
Danish
6 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Rocio
4 jul 2024
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Rocio
2 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Joseph, La Jolla
26 jun 2024
Joseph
4 nachten verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
Ramakrishna Chaitanya
23 jun 2024
Ramakrishna Chaitanya
2 nachten verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
Richa
10 jun 2024
Richa
2 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
sami
Reisde met partner
3 jun 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten