Maniz Suits

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Roomservice
  • Schoonmaakservice
  • 24/7 receptie

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

Maniz Suits

  • Pension vlak bij Sultanahmet-plein
  • Maniz Suits ligt op loopafstand van Grand Bazaar en Blauwe moskee en biedt een terras, een tuin en nog veel meer. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen zijn:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en een 24-uurs receptie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Maniz Suits hebben voorzieningen zoals middernachtsnacks en gratis wifi, naast kluisjes en gratis kranten.
  • Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
    • Wasmachines/droogkasten en strijkplanken/strijkijzers
    • Dagelijkse schoonmaak en telefoons

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 11.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: TRY 100
Snelle uitcheckservice

Speciale incheckinstructies

Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 00.30 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan TRY 20.0 per dag.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor laat uitchecken: TRY 100 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Toeslag voor extra bed: TRY 20.0 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Maniz Suits?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Maniz Suits inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 11.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Maniz Suits uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van TRY 100 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).

Waar staat Maniz Suits?

Dit pension ligt in Sultanahmet, op 10 minuten wandelen van Sultanahmet-plein, Grand Bazaar en Blauwe moskee. Ook Hagia Sophia en Bosporus liggen op een kwartiertje wandelen. Station Cemberlitas ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Beyazit is het 7 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.