De Papae ligt in Blue Area, een wijk in Islamabad. Safa Gold Mall en The Raja Bazaar zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Margalla Hills National Park en Rawal-meer verkennen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Jinnah Sportstadion of Rawalpindi Cricket Stadium. Bekijk onze reisgids voor Islamabad
16-D West, Fazal-e-Haq Road, Blue Area.,, Islamabad, ISB
In de buurt
Saudi Pak Tower Building
2 min. rijden - 1.9 km
Nationale Kunstgalerie
2 min. rijden - 1.9 km
Hooggerechtshof van Pakistan
2 min. rijden - 2.3 km
Quaid-i-Azam University
3 min. rijden - 2.6 km
Safa Gold Mall
3 min. rijden - 2.7 km
Lokaal vervoer
Islamabad (ISB-Internationale luchthaven Islamabad) - 37 min. rijden
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Papae Ltd-islamabad
Hotel Papae
Papae Ltd-islamabad
Papae Hotel ISLAMABAD
Papae Hotel
Papae ISLAMABAD
Hotel DE Papae Ltd islamabad
De Papae Hotel
De Papae ISLAMABAD
De Papae Hotel ISLAMABAD
Veelgestelde vragen
Waar staat De Papae?
Dit hotel ligt in Blue Area, op 3 km afstand van Nationale Kunstgalerie, Saudi Pak Tower Building en Majlis-e-Shoora. Ook Hooggerechtshof van Pakistan en Aiwan-e-Sadr liggen op 3 km afstand.