Gehele woning
Next door to Ise Shrine 5minute walk to the cen / Ise Mie
Dit vakantiehuis met een keuken ligt op enkele stappen van Grote Schrijn van Ise
Fotogalerie voor Next door to Ise Shrine 5minute walk to the cen / Ise Mie





Beoordelingen
9,0 op 10 –
Fantastisch
Gehele woning
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 6116 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 378
13 jan - 14 jan 2026
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Enjoy the view of Oku Ise from the top of the moun - Ise Sky Villa / Ise Mie
Enjoy the view of Oku Ise from the top of the moun - Ise Sky Villa / Ise Mie
- Keuken
- Wasmachine
- Airconditioning
- Buitenruimte
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 2 beoordelingen
De prijs is € 174
13 jan - 14 jan 2026
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
929374
Over deze buurt

Ise, Mie
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Next door to Ise Shrine 5minute walk to the cen / Ise Mie
Beoordelingen
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster9,4
Netheid
10
Voorzieningen
10
Milieuvriendelijkheid
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
Reisde met familie
23 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
1 nacht verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Maki
Reisde met een groep, Reisde met partner, Reisde met familie en kleine kinderen
15 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Maki
1 nacht verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
??
8 aug 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
??
1 nacht verbleven in juli 2025








