Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
New house, 60 m from the beach of ker chalon:,KER ANNE,(chez Anne )
Dit vakantiehuis heeft niet alleen een wasserij, maar ook een tuin en barbecues. Dit vakantiehuis heeft 3 slaapkamers en biedt gratis wifi en een dvd-speler. De keuken is voorzien van een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Elke kamer in dit vakantiehuis is voorzien van Dvd-speler en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een terras. Het meubilair in elke kamer bestaat uit bureaus, eettafels en keukeneilanden. De keukens en kitchenettes beschikken over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van een douche en een haardroger. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strandstoelen
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Blender
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Keukeneiland
Kitchenette
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Boeken
Dvd-speler
Spellen
Stereo-installatie
Tv
Buiten
Barbecue
Patio
Tuin
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
1 huisdier in totaal
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Huishoudservice op verzoek
Maaltijdbezorging
Strijkijzer/strijkplank
Dingen om te doen
Vismogelijkheid in de buurt
Windsurfen in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Schoonmaakservice (op verzoek)
Tuin
Unitgrootte: 95 vierkante meter
Gelijkaardige accommodaties
The Port of Millstone, island of Yeu, house with garden pets allowed
L'île-D'yeu
The Port of Millstone, island of Yeu, house with garden pets allowed
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De vaatwasmachine vullen en opzetten
Gebruikte bedden aftrekken en gebruikte handdoeken verzamelen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen en het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings and birthday parties
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 6 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Île d'Yeu. Bezoek Le Vieux Château en Vuurtoren van Grand Phare, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Golf van Biskaje en Plage de Ker Châlon. In de buurt van je accommodatie valt er volop spetterpret te beleven. Denk aan windsurfen of vissen. Bekijk onze reisgids voor Île d'Yeu
Fromentine La Barre De Monts Station - 48 min. rijden
Restaurants
Hotel des Voyageurs
18 min. wandelen
Vital Castle
4 min. rijden
Le Mille-Pâtes
3 min. rijden
Excebco
19 min. wandelen
Boucherie Patrick Bernard
17 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij New house, 60 m from the beach of ker chalon:,KER ANNE,(chez Anne )?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoeveel kost een verblijf bij New house, 60 m from the beach of ker chalon:,KER ANNE,(chez Anne )?
Vandaag, 28 apr. 2026, kost een verblijf bij New house, 60 m from the beach of ker chalon:,KER ANNE,(chez Anne ) van één nacht voor twee volwassenen op 23 mei 2026 min. € 452, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij New house, 60 m from the beach of ker chalon:,KER ANNE,(chez Anne ) inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij New house, 60 m from the beach of ker chalon:,KER ANNE,(chez Anne ) uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat New house, 60 m from the beach of ker chalon:,KER ANNE,(chez Anne )?
Dit gezinsvriendelijke vakantiehuis in Île d'Yeu ligt op 15 minuten wandelen van Plage de Ker Châlon en Plage de Saint-Aubin. Golf van Biskaje ligt op enkele stappen afstand.
Beoordelingen over New house, 60 m from the beach of ker chalon:,KER ANNE,(chez Anne )
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 24 van 32 beoordelingen
10 - Uitstekend
24
Gastenscore: 8 - Goed. 6 van 32 beoordelingen
8 - Goed
6
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 32 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 32 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 32 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
9,0
Netheid
9,8
Locatie
Beoordelingen
8/10 – Goed
Monique D.
20 mei 2019
Goed
Goede ligging, leuk ingericht. Tuin ok , zou wat onderhoud kunnen gebruiken. WiFi zou wat krachtiger kunnen. Vriendelijke contacten met eigenaresse, fijn verblijf!
Monique D.
2 nachten verbleven in mei 2019
6/10 – Redelijk
alexandre M.
27 apr 2026
Emplacement top! Proche Port-Joinville et plage.Hôte arrangeante pour les horaires d’arrivée, mais nous n’avions pas l’adresse précise du logement et nous avons dû chercher plus d’une demi-heure sans réponse du propriétaire.Logement pas très propre.Literie moyenne.Joli petit jardin et logement bien équipé.
alexandre M.
2 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Isabelle F., VANVES
9 sep 2024
Positief: Netheid
Super séjour chez Anne
Maison calme, très joliment décorée et bien équipée. Situation idéale proche du port et de la plage. Merci
Isabelle F.
7 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
BRUNO D.
31 aug 2024
Positief: Netheid
Superbe séjour
Anne est de très bon conseil superbe emplacement je conseille vivement
Merci Anne
BRUNO D.
7 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Olivier S.
19 sep 2023
Positief: Netheid
Merci Anne
Un séjour très agréable, une maison idéalement située sur l'île, où il n'y manque rien et que dire de notre hôte, passionné, attentionné, toujours à l'écoute, une personne admirable, un grand merci à vous Anne pour tous.
Le homard était juste magique.
PS
Olivier S.
5 nachten verbleven in september 2023
8/10 – Goed
dominique c.
24 jul 2023
Positief: Netheid
Agréable maison
La maison de ker anne est agréable, joliment décorée, dans un quartier résidentiel assez calme malgré la mitoyenneté.
Très proche de port joinville, on peut faire ses courses à pied ou en vélo.
La plage très proche est très pratique si vous avez des enfants en bas âges.
Anne est très serviable et réactive. Astuce : passez par son site en direct …
dominique c.
7 nachten verbleven in juli 2023
10/10 – Uitstekend
patrick d.
26 jun 2023
Positief: Netheid
Week-end a l'ile yeu
Nous avons été accueilli par les propriétaires. Très gentil et très serviable.
Belle location conforme a k'annonce, très bien placée.
Vous pouvez réservé en toute sécurité, l'ile est magnifique
patrick d.
2 nachten verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
Christine B.
17 mei 2022
Positief: Netheid
Parfait
Accueil très chaleureux et de precieux conseils pour visiter l'île dans les meilleures conditions et ne rien rater de ses incroyables ressources. De très bons conseil également sur la restauration et la location de vélos indispensable pour profiter de tous ces paysages. A cela il faut rajouter une météo exceptionnelle pour la saison qui a permis aux moins frileux de se baigner. La maison et son adorable jardin abrité et clos de murs sont idéalement situés. La plage et le port à pied. Rapidement. Un séjour à conseiller sans hésiter.
Christine B.
2 nachten verbleven in april 2022
10/10 – Uitstekend
Christelle B.
23 feb 2022
Positief: Netheid
Magnifique séjour hors saison
Maison très agréable, décorée avec beaucoup de goût ! Hôte sympathique et disponible.
La maison est idéalement située : à 50 m de la plage, 10 minutes à pieds du centre de Port Joinville.
En vélo, on accède très facilement et en peu de temps à tous les coins de l’île.
Nous recommandons ! Idéal pour une famille avec enfants… notre petit chien était le bienvenu !
Christelle B.
4 nachten verbleven in februari 2022
8/10 – Goed
Marie M.
3 feb 2022
Positief: Netheid
Maison très agréable à deux pas de la plage
Nous avons passé un très bon séjour dans cette charmante maison, très bien située.
Marie M.
14 nachten verbleven in augustus 2021
10/10 – Uitstekend
Véronique L.
9 nov 2021
Positief: Netheid
C'était parfait !
Je retiens cette location pour une prochaine fois et l'ai déjà conseillée à des amis et de la famille. la petite maison est idéalement située: endroit calme pour les enfants, soleil le matin pour prendre el petit dej dehors même en Octobre !), à 1min de la plage et prix accessible à la Toussaint. La maison est très mignonne et à taille humaine. beaucoup de goût ! Merci pour cette très belle semaine......
Véronique L.
6 nachten verbleven in oktober 2021
8/10 – Goed
Romain T., Jurançon, FRANCE
7 nov 2021
Positief: Netheid
En famille à la Toussaint
Nous avons passé un bon moment en famille. Anne nous a reçu avec bienveillance. Prévoir peut-etre quelques couvercles en plus pour les casseroles, des maniques pour le four et un mixeur plongeant. Romain
Romain T.
6 nachten verbleven in november 2021
10/10 – Uitstekend
sabrina p.
3 okt 2021
Positief: Netheid
Top
Maison très sympa à proximité de port Joinville dans un lieudit très calme !
On a adoré notre séjour !
Anne n'était pas sur place mais beaucoup d'échanges par SMS et appel à notre arrivée
sabrina p.
1 nacht verbleven in september 2021
10/10 – Uitstekend
AGATHE B.
3 jul 2021
Positief: Netheid
Superbe maison très bien située
Une très belle maison décorée avec goût et très bien équipée. Vous pourrez profiter aussi d'un très joli jardin.
Très bien située à 5mn à pied de Port-Joinville par la plage de Ker Chalon.
Nous y avons passer d'excellentes vacances.
Merci à Anne pour votre accueil et nos belles discussions sur les vrais trésors de l'île.
Nous reviendrons sûrement à une autre saison pour découvrir encore d'autres facettes de l'île.
AGATHE B.
3 nachten verbleven in juni 2021
10/10 – Uitstekend
xavier c.
23 jun 2021
Positief: Netheid
Dépaysement total en Vendée!!
Après un accueil très chaleureux, nous avons passé un moment fort agréable dans une maison très cosy. la maison est très bien équipée . Nous y avons très bien dormi et profité du jardin et du barbecue entre amis…
Nous n’avions qu’une envie, c’est de pouvoir la louer à nouveau au mois d’août…
xavier c.
1 nacht verbleven in juni 2021
10/10 – Uitstekend
laurent C.
26 mrt 2021
Positief: Netheid
Séjour de travaille sur l’ile d’Yeu
Nous avons passé un agréable séjour dans cette maison qui est bien équipé et facile d’accès.
laurent C.
2 nachten verbleven in maart 2021
10/10 – Uitstekend
derouineau a.
25 mrt 2021
Positief: Netheid
85
Très jolie maison, spacieuse très agréable et très bien située. Nous avons passés d'excellente vacances dans cette maison et sur cette île qui est vraiment magnifique. Un séjour avec du beau temps et sportif, nous avons adorés nous déplacer en vélos pendant ses quelques jours. Je recommande cette maison très agréable , les chambres sont très belle et bien décorées, et la terrasse pour apprécié les repas a l'extérieur.
Bon séjour au prochain locataire de cette maison
derouineau a.
3 nachten verbleven in februari 2021
10/10 – Uitstekend
Julie L.
10 aug 2019
Très bon séjour
Maison extrêmement bien située
La plage à pied !
Julie L.
7 nachten verbleven in juli 2019
8/10 – Goed
Viviane M.
7 mei 2019
De belles promenades à bicyclette, de belles visites.
L’annonce sur le site prête à confusion, car elle présente essentiellement des photos correspondant à un autre gîte de la propriétaire. Aucune photo intérieure du gîte attribué, et nous avons été très déçus à l’arrivée, même si celui ci était correct mais trop juste pour 6 adultes ( une des 3 chambres était petite avec des lits superposés, et uniquement un canapé 3 places dans le salon).
Viviane M.
3 nachten verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
GHYSLAIN S.
2 mei 2019
belle maison pres de la mer
proximité bourg , plage....
GHYSLAIN S.
2 nachten verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
Anne F.
29 okt 2018
location agréable proche du centre
Agréable week-end à l'ile d'Yeu, la propriétaire vient vous chercher et vous raccompagne à l’embarcadère, et vous donne les informations importantes du week-end, bons couchages et déco soignée, le bruit de la mer accompagne votre séjour.
Anne F.
2 nachten verbleven in oktober 2018
8/10 – Goed
Patrice E.
3 okt 2018
Nous avons adoré
Nous avons adoré la maison, elle est très bien située : à quelques pas de la plage et proche du centre-ville : (idéal pour aller au resto le soir à pied).
Anne, sa propriétaire est amoureuse de son île et sait partager sa passion en nous donnant des bonnes adresses (coins sympas à visiter et bons restos).
Je ne mets pas 5 étoiles, juste parce que sur les 3 vélos présents, 1 seul était en état de fonctionnement.
Si nous devions retourner sur l'île d'Yeu, nous louerions à nouveau cette maison sans hésiter !
Patrice E.
1 nacht verbleven in september 2018
10/10 – Uitstekend
MONIQUE B.
25 jun 2018
a recommander
très bon accueil à notre arrivée
maison bien située rien ne manque .
nous avons passé un agréable séjour
MONIQUE B.
2 nachten verbleven in juni 2018
10/10 – Uitstekend
Pierre B.
13 apr 2018
Confort, calme et détente à 2 pas de la plage
Maison bien équipée et très confortable avec une déco soignée.
Entre amis nous n'avons pas vu passer le temps.
L'hôtesse est charmante et était à nos petits soins.
Merci Anne et au plaisir
Pierre B.
2 nachten verbleven in maart 2018
10/10 – Uitstekend
Béatrice G.
31 jul 2017
Séjour inoubliable
Dès le départ une très bonne communication avec Anne. Notre bateau nous a déposés en fin de journée, et bien pas de soucis Anne nous attendait avec sa voiture, et qui plus est, elle nous avait réalisé quelques achats car les magasins étaient fermés. La maison est très bien située pour ceux qui désirent piquer une tête dans l'eau à toute heure de la journée. Le jardin de la maison est remplis de senteurs évocatrices du sud (laurier blanc vanillé et surtout un mimosa).
Anne est intarissable pour vous donner d'excellents conseils sur la visite de l'île et surtout de bonnes adresses pour vous sustenter (recommandation particulière pour le boulanger :-) ). Anne pourra aussi vous disserter remarquablement sur la faune et flore de l'ile. Le logement est munis de tout le confort permettant de passer des vacances inoubliables. Pour le départ, hélas, parce qu'il fallait bien rentrer Anne était fidèle au rendez-vous et nous a amené à la gare maritime. Bref de merveilleuses vacances passées dans un logement au top. N'hésitez pas une seconde. Merci encore Anne