duplexhotel ligt in Hyderabad. LaserMaxx en Yogibear Mini Golf Park zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Krazi Chiks en Mount Opera Multi-Theme Park Resort bezoeken. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Lal Bahadur Shastri-stadion of Gachibowli Indoor Stadium. Bekijk onze reisgids voor Hyderabad
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Voorzieningen
24-uursreceptie
Gastendiensten
Schoonmaakservice op verzoek
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Kamervoorzieningen
Meer
Strijkijzer/strijkplank
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: 12.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 15
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 11.30 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
duplexhotel Hyderabad
duplexhotel Aparthotel
duplexhotel Aparthotel Hyderabad
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij duplexhotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij duplexhotel?
Vandaag, 17 apr. 2026, kost een verblijf bij duplexhotel van één nacht voor twee volwassenen op 18 apr. 2026 min. € 43, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij duplexhotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: 12.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij duplexhotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat duplexhotel?
Dit hotel in Hyderabad ligt op 3 km afstand van Salar Jung Museum, Purani Haveli en Nizam Museum. Ook Kachiguda Mahankali Temple en Shyam Mandir liggen op 5 km afstand. Mahatma Gandhi Bus Station Metro Station ligt op 27 minuten wandelen en naar Station Dabirpura is het 17 minuten wandelen.