Vacation apartment "Lisa" in Husum-Schobüll for up to 2 people
Appartement bij de zee
Vacation apartment "Lisa" in Husum-Schobüll for up to 2 people biedt onder andere een tuin. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Rookvrije accommodatie, spelletjes en boeken
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Vacation apartment "Lisa" in Husum-Schobüll for up to 2 people hebben veel comfort dankzij gratis wifi en eettafels.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkuipen of douches en haardrogers
Terrassen, keukens en koelkasten
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Badkamer
Bad of douche
Haardroger
Woonruimtes
Eettafel
Woonkamer
Entertainment
Boeken
Spellen
Stereo-installatie
Tv
Buiten
Terras/patio
Tuin
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de zee
In een dorp
Op het platteland
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit appartement ligt in een landelijke omgeving en vlak bij het strand in Husum. Bezoek Haven van Husum en Golf Club Husumer Bay als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer en Badestelle mit DLRG am Dockkoog. Bekijk onze reisgids voor Husum
Zijn huisdieren welkom bij Vacation apartment "Lisa" in Husum-Schobüll for up to 2 people?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Vacation apartment "Lisa" in Husum-Schobüll for up to 2 people inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Vacation apartment "Lisa" in Husum-Schobüll for up to 2 people uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Vacation apartment "Lisa" in Husum-Schobüll for up to 2 people?
Dit appartement ligt bij de zee, op 1,3 km van Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer en op 5 km afstand van Badestelle mit DLRG am Dockkoog en Dockkoog. Ook Openluchtmuseum Ostenfelder Bauernhaus en Kasteel van Husum liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen over Vacation apartment "Lisa" in Husum-Schobüll for up to 2 people