Hotel Am Steinberg ligt in Hildesheim in een winkelbuurt. Bezoek culturele hoogtepunten Theater für Niedersachsen en Roemer-Pelizaeus Museum. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Hohnsensee en Golf-Club Bad Salzdetfurth-Hildesheim. Rosenlabyrint en Maislabyrinth zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Hildesheim
Adolf-Kolping-Straße 6, Hildesheim, NDS, 31139
In de buurt
Hannover Messe
26 min. rijden - 33.6 km
Hohnsensee
17 min. wandelen - 1.4 km
Rozenlabyrint
4 min. rijden - 2.4 km
ZAG-Arena
27 min. rijden - 34.3 km
Heinz von Heiden Arena
38 min. rijden - 43.3 km
Lokaal vervoer
Station Hildesheim Ost - 4 min. rijden
Station Harsum - 21 min. rijden
Hannover (HAJ) - 44 min. rijden
Restaurants
Thav
5 min. rijden
Hildesheimer Biergarten Old Path
4 min. rijden
Wienerwald
18 min. wandelen
mannamia - Bäckerei & Cafeterie
3 min. rijden
Codos Coffee
4 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Am Steinberg
Hotel in een winkelbuurt
Hotel Am Steinberg heeft alles wat je nodig hebt. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag) en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Am Steinberg zorgen voor volop comfort dankzij laptopwerkplekken en voorzieningen zoals gratis wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Ontbijtbuffet beschikbaar tegen een toeslag van 06.30 uur tot 10.00 uur op werkdagen en van 08.00 uur tot 10.00 uur in het weekend: EUR 12 voor volwassenen en EUR 8 voor kinderen
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Dun tapijt in gemeenschappelijke ruimtes
Meer
2 etages
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Meer
Bureau
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 17.30 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m vrijdag geopend tussen 13.00 uur en 17.30 uur, en van zaterdag t/m zondag tussen 13.00 uur en 14.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 17.30 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 16 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 11 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stedelijke/lokale toeristenbelasting van 4.28 procent aangerekend
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 12 voor volwassenen en EUR 8 voor kinderen
Toeslag voor babybed: EUR 11 per nacht
Toeslag voor extra bed: EUR 16 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Am Steinberg?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Am Steinberg?
Vandaag, 29 aug. 2026, kost een verblijf bij Hotel Am Steinberg van één nacht voor twee volwassenen op 30 aug. 2026 min. € 116, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Am Steinberg inchecken?
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 17.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Am Steinberg uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Am Steinberg?
Dit hotel ligt in een winkelbuurt, op 3 km afstand van Hohnsensee, Rosenlabyrint en Basilika St. Godehard. Ook St. Bernward Ziekenhuis en Roemer-Pelizaeus Museum liggen op 3 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.