10/10 – Uitstekend
としゆき

































De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Vandaag, 1 apr. 2026, kost een verblijf bij OMO5 Hakodate by Hoshino Resorts van één nacht voor twee volwassenen op 2 apr. 2026 min. € 133, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Parkeren kost JPY 700 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Dit hotel ligt in het centrum van Hakodate, op 10 minuten wandelen van Hakodate Miraikan, Ochtendmarkt en Ekini-vismarkt. Ook Seikan Renrakusen-museum Mashu Maru en Stedelijk Museum van Hakodate liggen op 10 minuten wandelen. Hakodateekimae Station ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Matsukazechō is het 7 minuten wandelen.
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster





