Alle kamers bij Daniel Apartrooms bieden veel comfort dankzij airconditioning.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
3 badkamers met douches en toiletpapier
Accommodatie-voorzieningen
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
3 badkamers
Douche
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Kennedy, een wijk in Guayaquil. Bezoek culturele hoogtepunten Supercines Orellana en Nahim Isaías Museum. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Guayaquil Papegaai en Iglesia de la Merced. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Modelo Alberto Spencer Herrera Stadion of kies voor een avondje uit bij Salón de Eventos Rubi. Bekijk onze reisgids voor Guayaquil
Guayaquil (GYE-Jose Joaquin de Olmedo Intl.) - 16 min. rijden
Restaurants
Atrium Bar
5 min. wandelen
Portofino Restaurant
5 min. wandelen
Dolce Vita Gourmet
5 min. wandelen
Vereda Tropical Restaurant
5 min. wandelen
Verde con Café
5 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Daniel Apartrooms?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Daniel Apartrooms inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Daniel Apartrooms uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Daniel Apartrooms?
Dit appartement ligt in Kennedy, op 10 minuten wandelen van World Trade Center en Parque Antonio Neumane. Ook Consorcio Nobis en Supercines Orellana liggen op een kwartiertje wandelen.