Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Apartamento con Jacuzzi, Desayuno Incluido -guatape

Fotogalerie voor Apartamento con Jacuzzi, Desayuno Incluido -guatape

Buiten dineren
Zwembad
Exterieur
2 slaapkamers
Dineren

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Geheel appartement

2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 6

Populaire voorzieningen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartamento con Jacuzzi, Desayuno Incluido -guatape

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Apartamento con Jacuzzi, Desayuno Incluido -guatape heeft alles wat je nodig hebt.
  • Andere voordelen zijn:
  • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • 2 badkamers

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 84035

Overige info

Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartamento con Jacuzzi, Desayuno Incluido -guatape?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Waar staat Apartamento con Jacuzzi, Desayuno Incluido -guatape?

Dit appartement in Guatapé ligt op 5 minuten wandelen van Calle del Recuerdo en Plazoleta de los zocalos. Ook Peñol-Guatapé Reservoir en Parque Comfama liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen over

Beoordelingen

8,0

Zeer goed