Gezellig appartement in Guardamar del Segura, geschikt voor maximaal 6 gasten, ideaal voor gezinnen of vriendengroepen. Airco op de begane grond, direct vanaf de straat. Gelegen in het hart van de stad, naast het charmante Parque Reina Sofía, een perfecte omgeving om te wandelen en van de natuur te genieten.
De woning biedt alle nodige voorzieningen voor een aangenaam verblijf en combineert comfort met een toplocatie. Op slechts 10 minuten lopen ligt het prachtige strand van Guardamar, bekend om zijn fijne zand en kristalheldere water.
Een perfecte keuze voor wie op zoek is naar ontspanning, wil genieten van het mooie weer en alle voorzieningen, restaurants en uitgaansgelegenheden op een steenworp afstand wil hebben.
dit appartement ligt in Guardamar del Segura. Shoppers kunnen zich laten gaan bij Centro comercial Zenia Boulevard. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Strand van La Mata en Playa de la Zenia. Rojales AquaPark en Aquopolis Torrevieja zijn ook een bezoek waard. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals vogelspotten. Bekijk onze reisgids voor Guardamar del Segura
Alicante (ALC-Internationale luchthaven Alicante) - 37 min. rijden
Restaurants
Pil Pil
6 min. wandelen
Origen
6 min. wandelen
Estación Central
6 min. wandelen
El Pescaito
5 min. wandelen
La Terraza Italiana
6 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Enjoy life in our apartment. Wifi & Parking?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Enjoy life in our apartment. Wifi & Parking?
Vandaag, 7 nov. 2026, kost een verblijf bij Enjoy life in our apartment. Wifi & Parking van één nacht voor twee volwassenen op 7 dec. 2026 min. € 9.119, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Enjoy life in our apartment. Wifi & Parking inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Enjoy life in our apartment. Wifi & Parking uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Enjoy life in our apartment. Wifi & Parking?
Dit appartement in Guardamar del Segura ligt op 10 minuten wandelen van Casa-Museo Ingeniero Mira, Platja Centre en Platja Babilonia. Ook Archeological Museum of Guardamar del Segura en Platja La Roqueta liggen op 10 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Enjoy life in our apartment. Wifi & Parking
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 5 van 6 beoordelingen
10 - Uitstekend
5
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 6 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 6 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 6 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 6 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Oleksandr
20 okt 2022
Um bom apartamento
Um bom apartamento perto do centro da cidade e da praia, vamos repetir
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
María Consuelo
19 jan 2026
Comoda y linda
Te sientes como en casa
Van een partnersite
8/10 – Goed
Beatriz
22 nov 2025
Agradable estancia siempre, reservando con Fidalsa
Ideal , cerca de todos los servicios a un paseo de la playa de Guardamar del segura 10 minutos caminando , y en el mismo pueblo , repetiremos , gracias por vuestra atención y amabilidad
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Ваня
20 okt 2022
The owner responds quickly, quickly responds to requests
The owner responds quickly, quickly responds to requests. A park with peacocks, a square with restaurants and playgrounds, the sea is a five-minute walk, shops. Another plus is that there is underground parking.
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ismael G.
2 aug 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Buena estancia
El sitio estaba muy bien ubicado y a la casa bastante bien optimizada en cuanto a espacio