Small apartment that has a double bed, with fan, Television, Internet, also has a kitchen, a fridge, a dining room and a sofa bed for an additional person. It has space to store a motorcycle, it is located in the central part of the city, close to chain supermarkets and emblematic places of the city. Located 5 blocks from the Basilica of the Lord of Miracles.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Parkeren en vervoer
Auto aanbevolen
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Kitchenette
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Slaapkamers
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Toiletpapier
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Wasvoorzieningen
Wasserette
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Huishoudservice op verzoek
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property
Kilowatts Apartment Apartment
Kilowatts Apartment Guadalajara de Buga
Kilowatts Apartment Apartment Guadalajara de Buga
Over deze buurt
dit appartement ligt in Guadalajara de Buga. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Sonso Lagune en Yotoco Bos. Daarnaast kun je ook Museo de la Cana de Azucar en Hacienda El Paraíso bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Bekijk onze reisgids voor Guadalajara de Buga
Cali (CLO-Alfonso Bonilla Aragon Intl.) - 55 min. rijden
Restaurants
La Casa de la Abuela
11 min. wandelen
Don Karlos
7 min. wandelen
Holy Water Ale Café
6 min. wandelen
El Verdadero Pepe
6 min. wandelen
Coffee Co
11 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Kilowatts apartment?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Kilowatts apartment?
Vandaag, 30 apr. 2026, kost een verblijf bij Kilowatts apartment van één nacht voor twee volwassenen op 2 mei 2026 min. € 63, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Kilowatts apartment inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Kilowatts apartment uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Kilowatts apartment?
Dit appartement in Guadalajara de Buga ligt op 10 minuten wandelen van Casa de la Cultura de Buga en Basílica Menor del Señor de los Milagros. Parque Ricaurte ligt op 1 km.