Fotogalerie voor Quaint apartment with WiFi in Graeme Hall Park





Gehele woning
1 slaapkamer 2 badkamers
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

St. Lawrence Suites - Suite One
St. Lawrence Suites - Suite One
- Droogkast
- Airconditioning
8.0 van 10, Zeer goed, 4 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten) met max. 8 zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Graeme Hall Park, een wijk in Graeme Hall. Verken de plaatselijke natuur bij Miami Beach en Dover Beach. Barry's Surf Barbados Surf School en Harry Bayley Observatory (sterrenwacht) zijn ook een bezoek waard.

Oistins, Christ Church
In de buurt
- Dover Beach - 20 min. wandelen - 1.7 km
- St. Lawrence Bay - 2 min. rijden - 1.8 km
- Amerikaanse Ambassade - 3 min. rijden - 2.9 km
- Rockley Beach - 4 min. rijden - 3.1 km
- Miami Beach - 6 min. rijden - 4.2 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Pure Ocean - 17 min. wandelen
- Bliss Cafe - 20 min. wandelen
- Mimosas - 18 min. wandelen
- KFC - 18 min. wandelen
- Happy Day's - 18 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
Beoordelingen over Quaint apartment with WiFi in Graeme Hall Park
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.