10/10 – Voortreffelijk
Wencke
























Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Bemande receptie
Voor huisdieren betaal je SEK 300 per accommodatie, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
3 in totaal
Alleen bepaalde kamers. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen zijn welkom.
Per geregistreerde volwassene kan één kind van 9 jaar of jonger gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan SEK 100 per nacht.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Vandaag, 25 mei 2026, kost een verblijf bij Quality Hotel 11 van één nacht voor twee volwassenen op 4 jun. 2026 min. € 90, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Ja, bij Quality Hotel 11 zijn huisdieren toegestaan (maximum 3 in totaal). Er geldt een toeslag van SEK 300 per accommodatie, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Parkeren kost SEK 195 per nacht.
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Dit gezinsvriendelijke hotel in Göteborg ligt aan het water, op 5 km afstand van Slottsskogen, Winkelcentrum Nordstan en Avenyn. Ook Gamla Ullevi Stadion en Stadion Nya Ullevi liggen op 10 km afstand. Tramhalte Jægerdorffsplatsen ligt op 16 minuten wandelen en naar Tramhalte Vagnhallen Majorna is het 19 minuten wandelen.
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster








