Tiki Hotel Surfers Paradise bevindt zich in Surfers Paradise, een wijk in in Gold Coast, en ligt in de uitgaansbuurt en aan het water. Pacific Fair Shopping Centre en Carrara Markets zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Warner Bros. Movie World en Wet'n'Wild Gold Coast. Mis zeker Dreamworld niet. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals walvissen spotten. Bekijk onze reisgids voor Gold Coast
Gold Coast, QLD (OOL-Coolangatta) - 36 min. rijden
Restaurants
Domino's Pizza
3 min. wandelen
The Island Rooftop
4 min. wandelen
Driftwood Social
4 min. wandelen
Milky Lane Surfers Paradise
4 min. wandelen
Paradox Coffee Roasters
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Tiki Hotel Surfers Paradise
Geniet bij dit aparthotel van een bubbelbad en een sauna. Elk aparthotel biedt gratis wifi, een microgolfoven, en een lcd-televisie met digitale zenders. Een plafondventilator, een haardroger en een strijkplank/strijkijzer zijn enkele van de overige voorzieningen. Wekelijkse schoonmaakservice.
Tiki Hotel Surfers Paradise heeft 72 kamers met airconditioning die via een buitengalerij bereikbaar zijn. Deze kamers zijn ingericht met een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. Deze kamers zijn in eigen stijl ingericht en gemeubileerd met bureaus. Elke lcd-televisie van 32 inch heeft digitale zenders.
Elke badkamer is voorzien van een bad of douche en gratis toiletartikelen. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Een schoonmaakservice is wekelijks beschikbaar.
De locatie beschikt over een buitenzwembad en een bubbelbad. Overige recreatieve voorzieningen zijn onder andere een waterglijbaan en een sauna.
Kinderen jonger dan 12 jaar worden niet tot het zwembad toegelaten zonder toezicht van volwassenen.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Beveiligde overdekte parkeerplekken ter plaatse (AUD 15 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Eten en drinken
Broodrooster
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Lcd-tv van 32 inch met digitale zenders
Buiten
Barbecue
Terras
Tuin
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Wasmiddel
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Plafondventilator
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Diensten en faciliteiten
Automaat
Bagageopslag
Hulp met excursies en tickets
Kluisje bij het onthaal
Strijkijzer/strijkplank
Wekelijkse huishoudservice
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan de rivierpromenade
Aan het water
Dicht bij de oceaan
Dicht bij een metrostation
Dicht bij een outletcentrum
Dicht bij een spa
Dicht bij een ziekenhuis
In een uitgaansbuurt
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Waterglijbaan
Casino in de buurt
Walvissen spotten in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
1 gebouw
72 units
8 etages
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Toegang via buitengalerij
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De accommodatie rekent 2 procent aan voor betalingen met kredietkaart.
De receptie is van zondag t/m donderdag geopend tussen 08.00 uur en 20.00 uur, en van vrijdag t/m zaterdag tussen 08.00 uur en 22.00 uur.
De receptietijden variëren bij deze accommodatie.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 18 november tot 1 december.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 12 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: AUD 200.00 per accommodatie per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren (overdekt): AUD 15 per dag (incl. in- en uitrijden)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
De accommodatie berekent een toeslag van 2 procent op betalingen met een kredietkaart
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het zwembad is toegankelijk van 08.00 uur tot 19.00 uur
Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Kinderen jonger dan 12 jaar worden niet tot het zwembad toegelaten zonder toezicht van volwassenen.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Nationale beoordeling
Star Ratings Australia, een sterrenclassificatiebedrijf in Australië, heeft aan deze accommodatie een sterrenclassificatie toegekend.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Tiki International Resort
Tiki International Village
Tiki Surfers Paradise
Tiki Village International Resort Surfers Paradise
Tiki Village International Surfers Paradise
Tiki Village International Apartment Surfers Paradise
Tiki Village International Apartment
Tiki Surfers Paradise
Tiki Hotel Surfers Paradise Aparthotel
Tiki Hotel Surfers Paradise Surfers Paradise
Tiki Hotel Surfers Paradise Aparthotel Surfers Paradise
Veelgestelde vragen
Beschikt Tiki Hotel Surfers Paradise over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 08.00 uur tot 19.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Tiki Hotel Surfers Paradise?
Vandaag, 20 mrt. 2026, kost een verblijf bij Tiki Hotel Surfers Paradise van één nacht voor twee volwassenen op 22 mrt. 2026 min. € 122, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Tiki Hotel Surfers Paradise?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost AUD 15 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Tiki Hotel Surfers Paradise inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Tiki Hotel Surfers Paradise uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Tiki Hotel Surfers Paradise?
Dit aan het strand gelegen aparthotel ligt in Surfers Paradise, op 0,6 km van Surfers Paradise Beach en op 4,1 km van Pacific Fair Shopping Centre. Ook Carrara Markets en Harbour Town liggen op 10 km afstand. Cypress Avenue Station ligt op 10 minuten wandelen en naar Station Florida Gardens is het 24 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Tiki Hotel Surfers Paradise
7,6
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,6
Netheid
8,8
Locatie
8,0
Personeel en service
7,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 382 van 1136 beoordelingen
10 - Uitstekend
382
Gastenscore: 8 - Goed. 383 van 1136 beoordelingen
8 - Goed
383
Gastenscore: 6 - Redelijk. 190 van 1136 beoordelingen
6 - Redelijk
190
Gastenscore: 4 - Matig. 97 van 1136 beoordelingen
4 - Matig
97
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 84 van 1136 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
84
Beoordelingen
8/10 – Goed
Celiena Martin
Reisde met partner
20 mrt 2026
Room was clean, only some little things that were forgotten for example, we found a used glove on the lounge. The room was very big so definitely worth what I paid and would probably stay again. The area was a bit noisy from all the cars but it was very easy access to bus stops, the Main Street and the tram.
Celiena Martin
4 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Celeste
15 mrt 2026
Positief: Netheid
Helpful staff
Celeste
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Fololesia, Logan
Reisde met familie en kleine kinderen
5 mrt 2026
Positief: Netheid
Easy to get by to shops, lovely staff, beautiful spa at roof top.
Walked to the beach. Big space and comfortable room for families. Great price for a 3 nights stay. My kids enjoyed their stay.
Fololesia
3 nachten verbleven in maart 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Marianne
Reisde met familie en kleine kinderen
22 feb 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Service at reception on arrivial was unpleasant, don't know whether he was having a bad day but very dismissive, room was outdated, front door would not close properly, as though it had been jimmyed a few times!!! sat down on double bed & just about went through it, very uncomfortable sleep, scratching most of the night, found flea on sofa bed as i was making it for my daughter!! Only good thing was its hop skip & jump to Cavill Ave, Would not be coming back here
Marianne
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
bailey
9 feb 2026
bailey
8 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Tasi
5 feb 2026
Tasi
2 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
debbie
Reisde met familie en kleine kinderen
30 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rooms were clean and had everything you need. The location was the best and there was parking too. Being in a cul de sac was also really good
debbie
2 nachten verbleven in januari 2026
6/10 – Redelijk
Samantha
Reisde met partner, Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
29 jan 2026
Negatief: Netheid
It was a great stay.
Samantha
7 nachten verbleven in januari 2026
6/10 – Redelijk
Ricardo
Reisde met familie
22 jan 2026
Very noisy, my room was in L6 and I heard the people conversations and music feom bar downstairs until 2-3:00 am
Ricardo
11 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Ellen
Reisde met familie
21 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
Amazing customer service and the location is fantastic - right near HOPO ferry dock, bus stops and within a few minutes walk to the tram stop, supermarkets, beach, main strip of Surfers Paradise is 5 minutes walk away. Restaurant next to the hotel was great as well.
Check in was very easy, every question was answered and they made every effort to make us feel welcome.
The hotel itself is in need of cosmetic repairs and some TLC. The rooms are very big (family of 5 were very comfortable in one of their 1 bedroom suites). I'm a stickler for our hotel room being clean, unfortunately the cleaners hadn"t cleaned out/vaccuumed under the couch cushions so that was a not gross for me - everything else was very clean though. If I was really nit picking, I'd also say I wish their toilet paper was nice - teenagers complained!
Beds are comfortable with plenty of spare bedding, extra towels on request and the suite was stocked with a clothes airer, ironing board and iron, TVs in both the living area and bedroom, aircon and ceiling fans in each room of the suite.
We had an issue with the first room we were provided (we were unable to use one of the beds due to a problem with it - they were not aware of), as soon as we showed them the issue, they immediately provided us with a new room, apologised for the inconvenience and also replaced the bed the following day.
Ellen
6 nachten verbleven in januari 2026
6/10 – Redelijk
kylie
19 jan 2026
kylie
5 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Roger, Logan
Reisde met familie
18 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room, good space, great view to the pool and water.
Just had to get a door stopper. Door chain broken. Only key door lock. Room door doesn’t look secured. Receptionist said maintenance have gone home and it will be fixed the next day. Girl said camera are all over the property.
I can’t rely on those cameras
Roger
1 nacht verbleven in januari 2026
4/10 – Matig
Jacob
Reisde met familie
15 jan 2026
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Check in was 40 minutes late, the place is run down, Just a crap hotel
Jacob
2 nachten verbleven in januari 2026
4/10 – Matig
Nicole
Reisde met familie
12 jan 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very outdated and not looked after, rooms smelt musty. But great location and wonderful views.
Nicole
6 nachten verbleven in januari 2026
6/10 – Redelijk
Ninos, Sydney
Reisde met familie en kleine kinderen
11 jan 2026
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
The room needs updating and some servicing like vacuming.
Ninos
5 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
K
Reisde met familie
4 jan 2026
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Fully equipped kitchen was handy and access to laundry, the pool was so great for the kids and only a few minutes walk from the supermarket and beach!
K
6 nachten verbleven in december 2025
4/10 – Matig
Saurabh
Reisde met familie
29 dec 2025
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
My experience was below average. Mainly because I couldn’t use kitchen much which I really needed to due to my dietary restrictions. Kitchen had water leakage issue that restricted me to use it. Though hotel staff helped me providing extra towels to soak the water but that didn’t helped much and I ended up not using kitchen at all.
Also there were lot of noise due to some machine or something similar. Noise was too loud. I think this should have been mentioned in the room description.
Otherwise location is quite good.
Saurabh
3 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Madel
27 dec 2025
Madel
5 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Paul
Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
20 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent as always, affordable, tidy, and hassle free.
Paul
5 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Danielle
Reisde met familie
19 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Great for families
Danielle
3 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
robert
12 dec 2025
Rooms old needing
robert
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Simon
8 dec 2025
Simon
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Peter
27 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice and quite, bath room freshly renovated , it suited our requirements.
Thanks.
Peter
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Craig
26 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great
Craig
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Indianna
Reisde met familie
22 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Lovely staff on all weekend, easy check in and out. The rooms are such good value with kids on a rainy day with the spa keeping them happy for ages!