Uitzonderlijk goed onderhouden vakantiehuis op een mooi, ongestoord natuurperceel en op loopafstand van een grote, gemeenschappelijke speeltuin. Het vakantiehuis is zeer licht en vriendelijk ingericht. Vanuit de gezellige woonkeuken met moderne apparatuur en vaatwasser heeft u direct toegang tot het deels overdekte terras. Het grote windbeschermde houten terras rondom het huis is in 2020 aangelegd. In het huis zijn er twee goede slaapkamers met ruimte voor 4 personen - in een van hen is er een hef- en daalbed. In de woonkamer zijn er nog 2 slaapplaatsen op de slaapbank.
Het gebied rond Vesterlund is een prachtig natuurgebied met onder andere goede vis- en natuurbeleving. Legoland, Lalandia en Givskud Zoo zijn gemakkelijk te bereiken met de auto. De dichtstbijzijnde grotere plaats is Give, waar zeer goede winkelmogelijkheden en restaurants zijn.
- Gratis parkeren op locatie
- Stroom exclusief
- Water incl.
Optioneel:
- Eindschoonmaak: 103.00 EUR/Per verblijf
Verplicht op locatie:
- Stroom: 0.44 EUR/Per kWh
- Geen beddengoed te huur
- Handdoeken niet aanwezig
- Kinderbed: 1
- Kinderstoel: 1
- Huisdieren: 2
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamer
1 badkamer
Douche
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Dvd-speler
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Barbecue
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Dingen om te doen
Ecotours in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
The guest will be charged 25% amount for a cancellation after the reservation is made. The guest will be charged 100% amount, if they can cancel in 42
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Opmerking van de gastheer/-vrouw: This property accepts a maximum of 2 pet(s)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Elektriciteitstoeslag: EUR 0.44 per kWh
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Give. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Kulsø en Rørbæk Sø. Daarnaast kun je ook Hedegaard Glashuis en Give-Egnens Museum bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Ballesbaekgaard Bezoekerscentrum en Center Thyregod zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het volgen van een ecotour. Bekijk onze reisgids voor Give
Zijn huisdieren welkom bij Nice home in Give with WiFi?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Nice home in Give with WiFi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Nice home in Give with WiFi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Nice home in Give with WiFi?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Give ligt en op 5 km afstand van Vester Kerk, Kulsø en Ballesbaekgaard Bezoekerscentrum. Ook Thyregod Kirke en Center Thyregod liggen op 5 km afstand.