Hotel Boliña ligt in het stadscentrum en bij de zee in Gernika-Lumo. De Eik van Guernica en Kasteel van Arteaga zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Grot van Santimamine en Bosque Encantado de Oma. Ook Golf van Biskaje en Urdaibai Biosphere Reserve zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Gernika-Lumo
Barrenkale-Barrena Kalea, 3, Gernika-Lumo, 48300
In de buurt
Museo De La Paz De Gernika
2 min. wandelen - 0.2 km
Parque de los Pueblos de Europa
3 min. wandelen - 0.3 km
Museo Euskal Herria
3 min. wandelen - 0.3 km
Batzarretxea
3 min. wandelen - 0.3 km
De Eik van Guernica
5 min. wandelen - 0.4 km
Lokaal vervoer
Station Arrigorriaga - 26 min. rijden
Bilbao (BIO) - 34 min. rijden
Restaurants
Auzokoa
3 min. wandelen
Bar - Restaurante Julen
4 min. wandelen
Arrien Taberna
3 min. wandelen
Kafetegia Arribaltza
1 min. wandelen
Hang Zhou
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Boliña
Hotel vlak bij De Eik van Guernica
Hotel Boliña bevindt zich dicht bij Kasteel van Arteaga en Grot van Santimamine en biedt een bar, conferentieruimte en een restaurant. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Snelle uitcheckservice, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en gratis kranten
Een feestzaal, een receptieruimte en rookvrije accommodatie
Een vergaderruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Boliña bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Een bar/lounge
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Boliña
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Voorzieningen
Gratis kranten in de lobby
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
100 vierkante meter aan conferentieruimte
Vergaderruimte
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Feestruimte
Receptieruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Meer
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 21.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Boliña Gernika-Lumo
Boliña Gernika-Lumo
Hotel Boliña Hotel
Hotel Boliña Gernika-Lumo
Hotel Boliña Hotel Gernika-Lumo
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Boliña?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Boliña?
Vandaag, 4 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel Boliña van één nacht voor twee volwassenen op 31 mei 2026 min. € 65, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Hotel Boliña zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Boliña inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Boliña uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Boliña?
Dit hotel ligt in het centrum van Gernika-Lumo, op 0,4 km van De Eik van Guernica en op 10 km afstand van Kasteel van Arteaga en Grot van Santimamine. Ook Bosque Encantado de Oma en Golf van Biskaje liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Boliña
6,8
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
6,8
Netheid
7,6
Locatie
7,4
Personeel en service
6,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 61 van 347 beoordelingen
10 - Uitstekend
61
Gastenscore: 8 - Goed. 114 van 347 beoordelingen
8 - Goed
114
Gastenscore: 6 - Redelijk. 93 van 347 beoordelingen
6 - Redelijk
93
Gastenscore: 4 - Matig. 52 van 347 beoordelingen
4 - Matig
52
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 27 van 347 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
27
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Marije
13 jul 2025
Positief: Personeel en service
Kamer lag op verdieping waar ze nog druk bezig zijn met verbouwen. Had geen last van geluid want daar hielden ze rekening mee. Maar voelde beetje raar. Kamer voelde ook nog niet helemaal af. Badkamerdeur gammel bijvoorbeeld. Denk wel dat alles er mooi uit gaat zien. De jongens achter de bar waren heel aardig en behulpzaam
Marije
1 nacht verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
Angelique
5 aug 2024
Angelique
1 nacht verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Celia
4 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Goed verblijf gehad in Hotel Bolina 😀
Goede service, prima hotelkamer voor een goede prijs, op loopafstand van mooie bezienswaardigheden, met openbaar vervoer reizen is erg goed te doen.
Celia
3 nachten verbleven in september 2023
6/10 – Redelijk
Axana
Reisde met partner
12 aug 2023
: heel goede bedden en een goede douche. Poetsdame die elke dag komt met verse lakens en handdoeken. Wifi aanwezig. Bar aanwezig onder het hotel. Parking op wandelafstand. Ruime kamer en tv.
-: geen onthaal. Je haalt de sleutel af aan de bar beneden en trekt je plan voor de rest. De man aan de bar sprak enkel Spaans, geen basis Engels.
Kamer in oude staat, veel roest en slechte afwerking.
Kamer is OK als uitvalsbasis, maar niet aan te raden voor langere duur. Door bar en winkels onder het hotel is het 's ochtends vroeg al luid. Geen airco.
Axana
3 nachten verbleven in augustus 2023
8/10 – Goed
Joke
Reisde met een groep
22 apr 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Joke
1 nacht verbleven in april 2023
6/10 – Redelijk
Mario
Reisde met een groep, Reisde met familie
18 sep 2022
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Plek in de stad prima. Bed en beddengoed is oke. Rest van kamer en hotel is oude troep en hard toe aan een renovatie.
Mario
1 nacht verbleven in september 2022
6/10 – Redelijk
Patrick
Reisde met een groep
27 dec 2019
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Really falling apart. I'm shocked at the condition and how Expedia keeps them on
Patrick
1 nacht verbleven in december 2019
4/10 – Matig
A J
17 okt 2019
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tegenvaller
Vies verblijf slecht onderhouden
A J
1 nacht verbleven in oktober 2019
8/10 – Goed
Paula
2 mei 2026
Good for what you get
Paula
1 nacht verbleven in mei 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Uwe
25 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Personal war freundlich und hilfsbereit, WLAN war okay. Das Hotel hätte man vor 30 Jahren mal renovieren müssen. Alles marode, abgewetzt und verschlissen.
Uwe
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Nathaniel
Reisde met een groep
21 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The bar downstairs was welcoming with great food, the property and rooms were clean and well maintained and the restaurant down the street was delicious.
Nathaniel
1 nacht verbleven in april 2026
6/10 – Redelijk
Carlos
13 feb 2026
Carlos
3 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Brice
22 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Chambre propre et calme, séjour sympathique.
Brice
3 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Jacqueline
20 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tres bon petit sejour dans cet hôtel situé en pleine ville. Hotel vieillissant mais tres bon rapport qualité/prix. Bar avec bons pintxos juste sous l’hôtel, pratique aussi pour le petit-déjeuner. Nous y reviendrons sûrement!
Jacqueline
1 nacht verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Jean-luc
19 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Le personnel les équipements
Jean-luc
2 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Aitor
Zakenreiziger
24 dec 2025
Todo bien
Aitor
1 nacht verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Arantzazu
12 nov 2025
Arantzazu
1 nacht verbleven in november 2025
8/10 – Goed
David
25 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Una buena estancia, lo mejor el personal y la zona, estás en pleno centro.
David
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
marco
4 sep 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Cammino di Santiago
Albergo in posizione centrale a pochi metri dal cammino del nord verso Santiago. Chech-in estremamente rapido, personale molto gentile. Camera piccola (ma come singola andava bene) ma pulita. Bagno essenziale.
marco
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
nathalie
3 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
nathalie
1 nacht verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
Pilar
Reisde met partner
30 aug 2025
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
En conclusión normal.
Pilar
5 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
MERCEDES
27 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Alojamiento céntrico y tranquilo
MERCEDES
3 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Maider
7 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Hotel céntrico ,muy bien ubicado.Personal muy atento y amable .Admiten mascotas cosa que es de agradecer.Debería de hacer alguna mejora como por ejemplo poner aire acondicionado. En días de calor se pasa mal y sobretodo las mascotas lo notan más.Pero por lo demás, está bien, es sencillo. Para unos días está bien.
Maider
3 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
FREDERIQUE
6 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hôtel très bien placé dans un quartier vivant, chaleureux offrant de nombreuses options de restauration. Notre choix s’est porté sur Bolina del viejo.
FREDERIQUE
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
RITA
Reisde met partner
19 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Enseguida nos hicieron el checking y fueron muy amables.