Dit appartement heeft 2 slaapkamers en biedt gratis wifi en een balkon. Je kunt er gebruikmaken van de keuken met een koelkast en kookplaat, naast een koffiezetapparaat/waterkoker.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Elke kamer heeft een balkon. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Babybed: EUR 25 per verblijf
Kinderstoel
Keuken
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 privébadkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Buiten
Balkon
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Uitgelichte locatiekenmerken
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 25 per verblijf.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 8 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en middernacht
Toeslag voor babybed: EUR 25 per verblijf
Toeslag voor hoge kinderstoel: EUR 25 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT010025C2UHKJYQRX
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
A pochi passi da Piazza de Ferrari Genoa
A pochi passi da Piazza de Ferrari Apartment
A pochi passi da Piazza de Ferrari Apartment Genoa
Over deze buurt
dit appartement ligt in Genua in het stadscentrum. Porto Antico en Cruiseterminal in de Haven van Genua zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Beurs van Genua of Stadio Luigi Ferraris. Bekijk onze reisgids voor Genua
Station Genua Genova Piazza Principe - 17 min. wandelen
Genoa (GOA-Cristoforo Colombo) - 27 min. rijden
Restaurants
Focaccia e Dintorni
1 min. wandelen
Tazze Pazze
2 min. wandelen
Antica Sciamadda
2 min. wandelen
Giuse
1 min. wandelen
Trattoria Pizzeria San Giorgio
1 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij A pochi passi da Piazza de Ferrari?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij A pochi passi da Piazza de Ferrari inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Laat inchecken kan tussen 20.00 uur en middernacht. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij A pochi passi da Piazza de Ferrari uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat A pochi passi da Piazza de Ferrari?
Dit appartement ligt in Historisch centrum van Genua, op 5 minuten wandelen van Museum van de San Lorenzo-kathedraal en Porto Antico. Cruiseterminal in de Haven van Genua ligt op 2 km. Station Genua Genova Piazza Principe ligt op 17 minuten wandelen en naar Station Genua Genova Brignole is het 20 minuten wandelen.
Beoordelingen over A pochi passi da Piazza de Ferrari
Beoordelingen
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 4 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 4 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 4 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 4 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 4 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
8,0
Netheid
6,0
Voorzieningen
4,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Edith Ivanova
15 nov 2022
Positief: Netheid
Très bien situé
Tout était bien. Hôtesse charmant. Le seul problème est le bruit provenant du restaurant sous la fenêtre de la chambre. Impossible de dormir avant de 1h de matin vendredi et samedi . trop bruyant. L’appartement est cependant très bien situé. Tout est accessible à pied à partir de là.
Edith Ivanova
4 nachten verbleven in november 2022
8/10 – Goed
Riikka
Reisde met een groep
20 jul 2022
Positief: Netheid, comfort kamer
Riikka
5 nachten verbleven in juli 2022
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met huisdieren, Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
19 jul 2021
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
I motivo per cui abbiamo scelto quest’appartamento sono il location che risultava molto comodo a noi visto che volevamo muoversi solo a piedi e perche risultava pet friendly. Scrivo risultava, perche è stato cambiato prima del nostro arrivo, e pareva che lo staff nn era proprio sulla stessa idea. Quindi nn è piu pet friendly.
La casa è trascurata, manca l’attenzione del personale proprio, biancheria del letto buttata dentro gli armadi compreso piumoni invernali, cuscini di decorazione, lenzuole extra etc. Nn proprio igienico cosi a questi tempi. Quindi armadi fuori uso. Abbiamo dovuto tenere per terra le valigie perche nn c’era un altro posto dove metterli.
Pulizia solo superficiale, tende ingiallite, finestre e davanzali pieni di polvere.
Fornitura della cucina sempre povera e disordinata.
Il key holder Simone invece molto gentile e disponibile.