Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
VILLA LINA LODGING HOUSE
Deze villa beschikt over gratis parking en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. De 3 villa's bieden niet alleen een koelkast en een microgolfoven aan voor je gemak, maar ook gratis wifi en een balkon of terras. Kookplaten, een vaatwasser en een haardroger zijn enkele van de overige voorzieningen. De privébadkamers zijn niet en-suite.
VILLA LINA LODGING HOUSE heeft 3 kamers met een gemeenschappelijke keuken en een haardroger. Elke kamer heeft een balkon of terras. Je kunt gebruikmaken van een koelkast en een microgolfoven op de kamer.
Elke kamer heeft aparte privébadkamers. Elke badkamer is voorzien van een douche en gratis toiletartikelen. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen)).
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de villa: gratis wifi
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Afwasmachine
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Toegang tot gemeenschappelijke keuken
Badkamer
1 aparte privébadkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Buiten
Balkon/terras
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Huisdieren verblijven gratis
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
3 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 01.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 14.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De eigenaar zal je bij aankomst verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 16300
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij VILLA LINA LODGING HOUSE?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij VILLA LINA LODGING HOUSE?
Vandaag, 24 mei 2026, kost een verblijf bij VILLA LINA LODGING HOUSE van één nacht voor twee volwassenen op 25 mei 2026 min. € 29, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij VILLA LINA LODGING HOUSE inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 01.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij VILLA LINA LODGING HOUSE uitchecken?
Je dient om uiterlijk 14.00 uur uit te checken.
Waar staat VILLA LINA LODGING HOUSE?
Deze villa in Gemlik ligt op 2 km afstand van Zee van Marmara en Stadsplein. Haven van Gemlik ligt op 4,9 km.