Apartment 'Casa De La Font' in Sant Martí de Barcedana with Shared Pool and Air Conditioning
Met uitzicht op de Pyreneeën is het vakantieappartement Casa de la Font in Sant Martí de Barcedana, Pallars Jussà, perfect voor een ontspannen vakantie. De woning van 70 m² bestaat uit een woonkamer, een keuken, 2 slaapkamers en 1 badkamer, en biedt plaats aan maximaal 4 personen. Extra voorzieningen zijn onder andere een speciale werkruimte, televisie, airconditioning en een wasmachine. Daarnaast is er een tafeltennistafel op het terrein. Er is een kinderbedje en kinderstoel beschikbaar tegen een toeslag. Deze accommodatie beschikt niet over wifi. Het appartement heeft een privéterras waar u 's avonds heerlijk kunt ontspannen en een verfrissend gedeeld zwembad voor warme zomerdagen. Gratis parkeren op straat is mogelijk. Er zijn maximaal 2 huisdieren toegestaan. Roken en feesten zijn niet toegestaan. De accommodatie biedt handgemaakte of zelf verbouwde producten aan. Dit verblijf beschikt over energiebesparende en waterbesparende voorzieningen. Houd er rekening mee dat er overheidsregels kunnen gelden voor het watergebruik tijdens uw verblijf, wat het gebruik van het zwembad, het besproeien van de tuin of het gebruik van kraanwater kan beïnvloeden.
- Babybedje betaling 10,00 € per persoon per nacht
- Huisdieren toegestaan betaling 10,00 € per huisdier per nacht
Gelijkaardige accommodaties
Attic apartment equipped with a Velux Erta 3 window
Pla de l'Ermita
Attic apartment equipped with a Velux Erta 3 window
dit appartement ligt in Gavet de la Conca. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Castle of Castelló Sobirà Sant Gervasi Ruins en Castle of Toló. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Entrenuvols en Observatori Astronòmic del Montsec een bezoekje brengen. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals rotsklimmen, het afleggen van wandel- en fietsroutes en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Gavet de la Conca
Beschikt Apartment 'Casa De La Font' in Sant Martí de Barcedana with Shared Pool and Air Conditioning over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Apartment 'Casa De La Font' in Sant Martí de Barcedana with Shared Pool and Air Conditioning?
Vandaag, 25 okt. 2026, kost een verblijf bij Apartment 'Casa De La Font' in Sant Martí de Barcedana with Shared Pool and Air Conditioning van één nacht voor twee volwassenen op 27 okt. 2026 min. € 271, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Casa De La Font' in Sant Martí de Barcedana with Shared Pool and Air Conditioning?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoe laat kan ik bij Apartment 'Casa De La Font' in Sant Martí de Barcedana with Shared Pool and Air Conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Casa De La Font' in Sant Martí de Barcedana with Shared Pool and Air Conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment 'Casa De La Font' in Sant Martí de Barcedana with Shared Pool and Air Conditioning?
Dit appartement in Gavet de la Conca ligt op 3 km van Castle of Castelló Sobirà Sant Gervasi Ruins en op 10 km afstand van Pas de les Eugues en Vigatà Peak. Ook Noguera Pallaresa Rivier en Castle of Toló liggen op 15 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Apartment 'Casa De La Font' in Sant Martí de Barcedana with Shared Pool and Air Conditioning
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
11 aug 2025
Desconexion,descansa,tranquilidad
Pros: Mónica y Francisco súper amables muy gratos y simpáticos,la estancia corta....muy tranquilo y la piscina genial, todo muy bién,despiste por mi parte al hacer checking de entrada y salida pero Mónica muy atenta y amable,me faltó degustar su gastronomía que seguro una próxima vez la degustaremos