Ontdek de charmante "Good Times Apartment 8" in het schilderachtige berglandschap van Gaschurn, een perfecte toevluchtsoord voor gezinnen en kleine groepen. Deze gezellige accommodatie biedt ruimte voor maximaal 4 personen en onderscheidt zich door zijn smaakvolle inrichting met nieuwe meubels.
Het appartement beschikt over een slaapkamer met een comfortabel queensize-bed en een tweepersoonsbed in de woonruimte - en is ideaal voor stellen of kleine gezinnen. Een moderne badkamer met bad zorgt voor extra comfort. De open keuken is volledig uitgerust met koelkast en servies, zodat u moeiteloos uw eigen maaltijden kunt bereiden. Filterkoffiemachine.
De locatie is ronduit perfect: Slechts 500 meter van de supermarkt, 10 meter van de bushalte en 1.100 meter van de Versettla trein verwijderd. Skiërs en natuurliefhebbers komen hier volledig aan hun trekken. In de buurt bevinden zich een golfclub, een natuurpark en het bio-restaurant Saladina. De omgeving is kindvriendelijk en landelijk, met adembenemende bergzichten.
Let op, huisdierbezitters: Een huisdier is toegestaan! Het appartement beschikt over een terras van 13,55 m² en een tuin met tuinmeubels. WiFi en satelliet-tv met meertalige zenders completeren het aanbod. Een parkeerplaats in de buurt van het gebouw is eveneens beschikbaar.
Let op, roken in het appartement is niet toegestaan. De accommodatie is uitermate geschikt voor gezinnen, stellen en kleine groepen die rust en verbondenheid met de natuur zoeken.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Slaapkamers
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Bad
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Patio
Tuin
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
1 huisdier in totaal
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan een rivier
Op het platteland
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
Checkin 16:00-22:00
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van EUR 70
1 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 70
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit appartement ligt in een landelijke omgeving en aan een rivier in Gaschurn. Bezoek Vallula-skilift en Versettla-skilift als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Silvretta-Bielerhöhe en Stuwmeer Silvretta. Silvretta-Hochalpenstraße en Aquarena Montafon Zwembad zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Gaschurn
Zijn huisdieren welkom bij 1208 Good Times Apartment 8?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 70.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 1208 Good Times Apartment 8 inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 1208 Good Times Apartment 8 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 1208 Good Times Apartment 8?
Dit appartement ligt aan een rivier, op 15 minuten wandelen van Vallula-skilift, Versettla-skilift en Versettla I. Ook Versettla II-skilift en Skilift Garfrescha liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over 1208 Good Times Apartment 8
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Cosimo C.
6 jan 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Ski Urlaub mit Freunden
Unterkunft war sehr gut gelegen. Wir hatten ein Skidepot und konnten so unkompliziert mit Bus oder auch zu Fuß in wenigen Minuten das Depot und die Gondeln erreichen. Die Küche könnte etwas besser ausgestattet sein. Zum Beispiel hätten wir uns ein Nudelsueb gewünscht. Aber alles in allem war es absolut okay für das Preis/Leistungs Verhältnis