Salthill Hotel bevindt zich in Attithomasrevagh, een wijk in in Galway, en ligt in de buitenwijken en vlak bij het strand. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Hall of the Red Earl en Spanish Arch. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Golfclub Galway en Galway Harbour. Leisureland en National Aquarium of Galway zijn ook een bezoek waard. Profiteer van het feit dat je dicht aan het water ligt door deel te nemen aan activiteiten zoals kajakken, parasailing en windsurfen. De regio biedt ook avontuurlijkere activiteiten zoals wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Galway
Promenade, Salthill, Galway, Galway
In de buurt
Salthill Promenade
1 min. wandelen - 0.2 km
Leisureland
3 min. wandelen - 0.3 km
Caesar's Palace
11 min. wandelen - 0.9 km
Pearse Stadium
11 min. wandelen - 1.0 km
Grattan Beach
18 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
Galway Station - 14 min. rijden
Shannon (SNN) - 61 min. rijden
Restaurants
Ristorante DaRoberta
11 min. wandelen
Domino's Pizza
4 min. rijden
The Crane Bar
4 min. rijden
Synge & Byrne
4 min. rijden
Oslo
10 min. wandelen
Over deze accommodatie
Salthill Hotel
Hotel met een chique stijl niet ver van Quay Street
Een terras, een koffiebar/café en een droogkuis/wasserijservice vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Salthill Hotel. Actieve reizigers kunnen fitnesslessen volgen en meedoen aan pilates bij dit hotel. Geniet van een sauna of een stoombad om tot rust te komen en verwen jezelf met hydrotherapie. Ga lekker eten bij een van de twee restaurants ter plaatse. Ze serveren er ontbijt, lunch, diner en een kindermenu, en je geniet er van internationale gerechten. Geniet van de yogalessen in de healthclub. De accommodatie biedt ook een bar, een conferentiecentrum en een bubbelbad. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een binnenzwembad en een kinderzwembad
Een uitgebreid ontbijt (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en gratis kranten
Hulp bij uitstappen/tickets, een automaat en een computerstation
Rookvrije accommodatie, een kluis bij de receptie en barbecues
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
De 161 kamers bieden veel comfort met gratis wifi en kluisjes. Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
Televisies van 21 inch met digitale zenders
Gratis kinderbedden, waterkokers en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 5 per dag)
Parkeerplekken voor mobilhomes/bussen/vrachtwagens ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks uitgebreid ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.00 uur: EUR 18 voor volwassenen en EUR 12 voor kinderen
2 restaurants
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Amber Restaurant
Blackrock Bar
PROM Restaurant
Dingen om te doen
Binnenzwembad
Bubbelbad
Fitnesscentrum
Fitnesslessen
Kinderzwembad
Pilateslessen
Sauna
Stoombad
Yogalessen
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Binnenzwembad
Kinderzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Computerstation
Conferentiecentrum (67 vierkante meter)
Vergaderruimtes
Buiten
Barbecue
Rechtstreekse toegang tot het strand
Terras
Spa
Hydrotherapie
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
1 gebouw
4 etages
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Gratis babybed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Betaalfilms
Tv van 21 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Bureau
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 20.00
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
De houder van de kredietkaart waarmee is geboekt, dient deze kaart te tonen tijdens het inchecken, samen met een identiteitsbewijs met foto. Voor overige regelingen dien je voor aankomst met de accommodatie te overleggen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 4 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schadeborg: EUR 1500 per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor uitgebreid ontbijt: ongeveer EUR 18 voor volwassenen en EUR 12 voor kinderen
Betaald parkeren: EUR 5.00 per dag
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 20.00 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om een hoge stoel te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Gasten van minder dan 18 jaar oud worden niet toegelaten in de fitnessfaciliteiten. Gasten jonger dan 18 jaar worden alleen onder toezicht van een volwassene toegelaten in
het zwembad, de healthclub en de fitnessruimte.
Nationale beoordeling
Classificatie volgens Fáilte Ireland, de nationale instantie voor toeristische ontwikkeling van Ierland, die de officiële sterrenclassificaties toekent aan accommodaties.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Salthill
Salthill Hotel
Salthill Hotel Galway
Salthill Galway
Salthill
Salthill Hotel Hotel
Salthill Hotel Galway
Salthill Hotel Hotel Galway
Veelgestelde vragen
Beschikt Salthill Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een binnenzwembad en een kinderzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Salthill Hotel?
Vandaag, 14 apr. 2026, kost een verblijf bij Salthill Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 19 apr. 2026 min. € 160, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Salthill Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 5.00 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Salthill Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Salthill Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 20.00 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Salthill Hotel?
Dit hotel ligt in Attithomasrevagh, vlak bij Salthill Promenade, Galway Bay en Ladies Beach. Ook Leisureland en Pearse Stadium liggen op 10 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Salthill Hotel
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
9,2
Locatie
9,0
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 578 van 1001 beoordelingen
10 - Uitstekend
578
Gastenscore: 8 - Goed. 281 van 1001 beoordelingen
8 - Goed
281
Gastenscore: 6 - Redelijk. 81 van 1001 beoordelingen
6 - Redelijk
81
Gastenscore: 4 - Matig. 37 van 1001 beoordelingen
4 - Matig
37
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 24 van 1001 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
24
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Sanne
16 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location and sport facilities!
Sanne
5 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Jos, Maastricht
17 feb 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
mooie kamers, super service, uitstekend ontbijt,
prima hotel met uitstekende service, zeer goed ontbijt, zeer vriendelijk personeel, goede dinermogelijkheden in de bar, zeer kindvriendelijk, uitmuntend zwembad
Jos
3 nachten verbleven in februari 2018
10/10 – Uitstekend
Patrick
24 mrt 2026
Patrick
1 nacht verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Dr Patrick
21 feb 2026
Positief: Voorzieningen
the room smelled sweat so was moved to another corner room.
The room was in chilly side as main bedroom radiator didnt work
the car parking is ridiculous - cant get out
Pool is nice compulsory swimming caps outdated
no soap showers either
€5 a night to park if use external booking partners no idea why
so I didnt dine in hotel at all !
Dr Patrick
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Elizabeth
11 jan 2026
Elizabeth
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
John
Reisde met een groep
17 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location. Right on Galway Bay and the Prom. Easy taxi into town.
John
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Kimberly
Zakenreiziger
17 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful hotel
Kimberly
5 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Darren
Zakenreiziger
16 nov 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Great, spacious room. Friendly staff.
Darren
1 nacht verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Cecily, East Falmouth
Zakenreiziger, Reisde met familie
15 nov 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Exterior signage on the road was difficult to see, but the service was great. We had arranged in advance and then extended a day when we arrived which caused a computer hiccup about checkout, but they were great about getting it sorted out. Very convenient to Galway City.
Cecily
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Mark
Zakenreiziger
14 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Everything was excellent. Staff were busy, handled it with grace, and always pleasant. Thank you.
Mark
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
James
10 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Food was fantastic, staff were extremely helpful and very friendly. The location and view is beautiful
James
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
David
3 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Clean comfortable room great gym and pool
David
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Tom
23 okt 2025
Tom
2 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Elma
22 okt 2025
Elma
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Zachary
20 okt 2025
Zachary
1 nacht verbleven in oktober 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Victoria
Reisde met een groep
19 okt 2025
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Unfortunately had a really poor experience here. Staff wasn’t overly welcoming and all interactions were very short and curt.
Our room though was really bad. It smelled awful, very stale and unclean. The bedding itself smelled neutral, but throughout the night I could continually smell stale body odour which I believe may have been coming from the beds themselves. Our room was also right above the main entrance so we heard banging everytime the front door opened plus people standing out the front talking and vehicles idling, plus banging from adjacent room doors in the late evening and early morning.
I did not bother to contact the staff during our stay due to their unfriendliness at check in and when we called down with questions later on.
Victoria
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Alexandra
Reisde met partner
18 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great comfortable stay. Short bus ride to quay st
Alexandra
3 nachten verbleven in oktober 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Joanne, Charlottetown
Reisde met een groep, Reisde met partner
16 okt 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We were very dissatisfied to be in an older area of the hotel when our other 8 friends were placed in rooms in the newer part of the hotel even though we all booked at the same time and paid the same amount.
Joanne
1 nacht verbleven in oktober 2025
4/10 – Matig
jacinta
12 okt 2025
Positief: Netheid
jacinta
1 nacht verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Paul
Reisde met partner
10 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We thought all was quite good. We were looking for more quiet within the pool/spa. It was a Saturday and wedding day so we get it. Wish the parents in the pool area with small kids would not entice screaming type play in the pool. If was painful and deafening which was a disappointment.
Paul
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Jennifer
Reisde met partner
9 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Views are amazing. Felt same during Storm Amy and was treated well by all points of service. The restaurant was lovely as well. Friendly and kind people.
Jennifer
1 nacht verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Craig A
Reisde met familie
4 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Main restaurant closed during our stay there was a bar and Grill available. They were somewhat shortstaffed took a while to get food and drinks. However, staff was very friendly and accommodating. This property lacked accessibility to drinks and snacks and coffee. These things only available in the restaurant.
Craig A
3 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Gordon
3 okt 2025
Gordon
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Michael P
2 okt 2025
Michael P
6 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Shana
1 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer