Gehele woning·Particuliere eigenaar

Lovely little house in Salento, in the countryside with garden and solarium

Fotogalerie voor Lovely little house in Salento, in the countryside with garden and solarium

Een terras met zitplaatsen buiten, een klein gebouw en omliggend groen.
Een kleine keuken met een eettafel, stoelen en essentiële apparaten.
Een slaapkamer met een bed, een houten kast, een bureau en een stoel.
Een houten bank met een plantenbak met groene planten.
Een kamer met een schuifdeur die uitkomt op een buitenruimte met een tafel en stoelen.

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Gehele woning

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 650 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Lovely little house in Salento, in the countryside with garden and solarium

  • Casetta ongeveer 50 vierkante meter. Grote woonkamer, entree, woonkamer / keuken, een eettafel voor 6 personen. De keuken is uitgerust met keukengerei, oven en koelkast. Een kamer divider scheidt de slaapkamer met een tweepersoonsbed, nachtkastjes, kledingkast en alle comfort. Het grote raam op het terrein en de deur voorruit geeft een aangenaam licht in het appartement. De woonkamer heeft toegang tot een tweede slaapkamer kleinere slaapkamer, uitgerust met twee eenpersoonsbedden en ook een grote glazen deur die direct uitkomt op de zijtuin. U kunt op verzoek beschikken over een extra kinderbedje en / of de bank X het bed, zonder extra kosten. Presenteer een badkamer met douche, sanitair, wastafel en een kleedkamer dat toegankelijk is vanuit de grote zaal. Area conditioning inbegrepen, met ingebouwde splitter: koude lucht en warm als dat nodig is. Utilities inbegrepen. De Plaatselijke tijd moet worden geretourneerd in orde is. Schoonmaken is gedaan na de start, als u wilt kunt u extra schoonmaak te boeken.
    Buiten het huis, in het midden van het prachtige landschap vol olijfbomen en andere bomen en beschikt over kruiden, als een peper boom, grote salie en rozemarijn struiken, het heeft een groot terras / solarium uitgerust met ligstoelen en een tafel met traditionele stoelen, ideaal voor de zomer dagen buiten, omringd door het groen van Salento. Toegang tot het huis is beveiligd door een speciale laan die direct leidt naar de ontspanning.
    Een buitendouche, perfect om snel na een dag op zee te wassen, completeert het beeld van een volledig ingerichte huis, onafhankelijk, ingericht en nog meer gekenmerkt door de aanwezigheid van gekleurde mozaïektegels gemaakt van gerecycled door de lokale kunstenaar Loredana Biondo, het verfraaien van de keuken, badkamer en zelfs de buitendouche met felgekleurde patronen.
    Wij zijn gelegen op enkele tientallen meters van de SP 362, waar het aansluit op de naburige Gallipoli Gallipoli. Omdat het zo dicht bij de kruising SS101 Lecce-Leuca maakt de toegang tot het hele gebied heel erg eenvoudig Gallipoli stranden, zowel voor de sectie blootgesteld aan Scirocco, het doel van de dag en nacht Salento nachtleven dat voor de wijk Rivabella, Santa Maria al Bagno etc. blootgesteld aan de noordenwind, mooi, maar veel rustiger. We zijn minder dan 2 km van het ziekenhuis en op 4 km van het centrum van Gallipoli. U kunt verplaatsen met de fiets langs de Contrada Kerstman Venardia tot Gallipoli via een ondergedompeld pad tussen Salentini olijfbomen. Na ongeveer 2 km zijn er winkels voor de verkoop van voedsel en eerste levensbehoeften. En 'het raadzaam om te worden uitgerust met een gemotoriseerd voertuig.
    In de zomer hebben we cultiveren een aangename tuin waarmee we ons voorbereiden interessante gerechten zoals taijine, taarten, pizza's en andere gerechten met geboekt paar uur van tevoren aan de gastvrouw! Kortom, indien nodig, hoeft niet te zorgen niet om te koken!

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Zwembad/spa

  • Massage

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
  • Auto aanbevolen
  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Keukenpapier
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Oven

Eetopties

  • Ontbijt beschikbaar tegen een toeslag
  • Chef-kokservice
  • Eettafel

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Eettafel

Entertainment

  • Boeken
  • Spellen

Buiten

  • Barbecue
  • Patio
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette in de omgeving

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Huishoudservice op verzoek
  • Maaltijdbezorging

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij de baai
  • Dicht bij de zee
  • Dicht bij een ziekenhuis
  • In een dorp
  • Op het platteland

Dingen om te doen

  • Ecotours in de buurt
  • Mountainbiken in de buurt
  • Paardrijden in de buurt
  • Scubaduiken in de buurt
  • Snorkelen in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt
  • Windsurfen in de buurt
  • Zeilen in de buurt
  • Zwemmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser
  • Veiligheidsslot

Algemeen

  • Oplaadpunt voor elektrische auto's
  • Schoonmaakservice (op verzoek)
  • Tuin
  • Unitgrootte: 50 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in een landelijke omgeving en vlak bij het strand in Gallipoli. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Regionaal natuurpark Porto Selvaggio and Palude del Capitano en Spiaggia di Rivabella. Daarnaast kun je ook Parco Gondar en Diocesane Museum van Gallipoli bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Reis je met kinderen? Overweeg dan La Vinolea en Parco Acquatico Splash. Kies voor waterpret zoals duiken of snorkelen of beleef avonturen zoals het volgen van een ecotour en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Gallipoli
Meer vakantiehuizen in Gallipoli
Kaart
Gallipoli, Puglia

In de buurt

  • Een strand met ligbedden en parasols, een boot, en een heldere blauwe lucht.
    Strand van Baia Verde
    6 min. rijden - 3.4 km
  • Een historisch stenen kasteel aan een heldere haven met boten.
    Kasteel van Gallipoli
    7 min. rijden - 6.3 km
  • La Vinolea
    4 min. rijden - 3.0 km
  • Parco Gondar
    6 min. rijden - 3.8 km
  • Spiaggia di Rivabella
    6 min. rijden - 5.2 km

Lokaal vervoer

  • Stazione di Alezio - 3 min. rijden
  • Brindisi (BDS-Papola Casale) - 61 min. rijden

Restaurants

  • La Spiaggia Club
    5 min. rijden
  • El Gato Rojo
    3 min. rijden
  • Cafe Valentino
    5 min. rijden
  • Lido Baia Verde
    6 min. rijden
  • Le Macare Ristorante
    3 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Lovely little house in Salento, in the countryside with garden and solarium?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Lovely little house in Salento, in the countryside with garden and solarium inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Lovely little house in Salento, in the countryside with garden and solarium uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Lovely little house in Salento, in the countryside with garden and solarium?

Dit vakantiehuis gezinsvriendelijke dit vakantiehuis in Gallipoli ligt bij de zee, op 5 km afstand van La Vinolea, Parco Acquatico Splash en Parco Gondar. Ook Parrocchia del Sacro Cuore di Gesù en Zen Beach Gallipoli liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Lovely little house in Salento, in the countryside with garden and solarium

9,0

Fantastisch

8,0

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Toller Urlaub

Ein schönes großes Grundstück und nah bei den traumhaften Stränden!
6 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Posizione perfetta

La casa si trova in una posizione che permette di visitare in poco tempo tutte le spiagge ioniche più famose, la proprietaria é molto gentile e disponibile, consigliato!
14 nachten verbleven in augustus 2020