Geheel appartement

Attico Veliero by Salentoaffitti

Appartement in Gallipoli

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi

Kameropties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Gallipoli, LE

In de buurt

  • Fontana Greca - 2 min. wandelen - 0.2 km
  • Vismarkt van Gallipoli - 5 min. wandelen - 0.5 km
  • Kasteel van Gallipoli - 5 min. wandelen - 0.5 km
  • Haven van Gallipoli - 7 min. wandelen - 0.6 km
  • Kerk van St. Francis van Assisi - 12 min. wandelen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Station van Gallipoli - 8 min. wandelen
  • Brindisi (BDS-Papola Casale) - 70 min. rijden

Restaurants

  • ‪Pizzeria Napoletana La Giara Art - ‬3 min. wandelen
  • ‪Bar La Palma - ‬3 min. wandelen
  • ‪L'Acquolina - ‬2 min. wandelen
  • ‪Toro Loco - ‬1 min. wandelen
  • ‪Caffè Nereide - ‬3 min. wandelen

Over deze accommodatie

Attico Veliero by Salentoaffitti

Appartement vlak bij Strand van Baia Verde
Attico Veliero by Salentoaffitti heeft alles wat je nodig hebt. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Er zijn ook voordelen, zoals:
  • Rookvrije accommodatie en een lift

Talen

Engels, Grieks, Italiaans

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie inbegrepen

Accommodatie ook bekend onder de naam

Attico Veliero by Salentoaffitti Apartment
Attico Veliero by Salentoaffitti Gallipoli
Attico Veliero by Salentoaffitti Apartment Gallipoli

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Attico Veliero by Salentoaffitti?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Attico Veliero by Salentoaffitti inchecken?

Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Attico Veliero by Salentoaffitti uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Attico Veliero by Salentoaffitti?

Dit appartement in Gallipoli ligt op 5 minuten wandelen van Ionian Sea en Fontana Greca. Ook Parrocchia del Sacro Cuore di Gesù en Kasteel van Gallipoli liggen op 10 minuten wandelen. Station van Gallipoli ligt op 8 minuten wandelen en naar Station van Gallipoli via Salento is het 19 minuten wandelen.

Beoordelingen over Attico Veliero by Salentoaffitti

Beoordelingen

9,0

Fantastisch

5 externe beoordelingen