Gehele woning
San Sano - San Sano ,Tuscany
Deze villa in Gaiole in Chianti is voorzien van een privézwembad en een keuken
Fotogalerie voor San Sano - San Sano ,Tuscany





Gehele woning
3 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 8150 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Vecchio Frantoio, Gaiole in Chianti, Siena and Chianti
Vecchio Frantoio, Gaiole in Chianti, Siena and Chianti
- Zwembad
- Bubbelbad
- Keuken
- Wasmachine
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor huisdieren: EUR 50
- Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
- Toeslag voor airconditioning: EUR 0.35
- Verwarmingstoeslag: EUR 1.8
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT052013C2N7WCYQUC
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
14019-43136
Over deze buurt

San Sano
In de buurt
- Castello di Meleto Cantina6 min. rijden - 6.5 km
- PoggioBrandani6 min. rijden - 6.5 km
- Stadion van Gaiole in Chianti8 min. rijden - 8.7 km
- Kateel van Meleto8 min. rijden - 7.6 km
- Kasteel van Brolio8 min. rijden - 7.9 km
Lokaal vervoer
- Station Rapolano Terme - 32 min. rijden
- Luchthaven Peretola (FLR) - 101 min. rijden
Restaurants
- Dievole Wine Resort21 min. rijden
- Osteria Al Ponte9 min. rijden
- Albergo Casafrassi33 min. rijden
- Ristorante Malborghetto2 min. rijden
- Taverna di Vagliagli20 min. rijden








