Gehele woning·Particuliere eigenaar

Bush escape & transit stay, just 30 mins from Gaborone.

Fotogalerie voor Bush escape & transit stay, just 30 mins from Gaborone.

Exterieur
Een buitenzwembad
Een strijkplank/strijkijzer, wifi, beddengoed
Buiten dineren
Een douche, een haardroger, handdoeken, zeep

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 66
inclusief belastingen en toeslagen
1 aug - 2 aug

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Bush escape & transit stay, just 30 mins from Gaborone.

  • Looking for the perfect break? Kolobeng Valley Eco Retreat offers a peaceful African bush escape just 30 minutes from Gaborone. Whether you're staying for a holiday or passing through Botswana, relax, recharge, and enjoy a comfortable stay surrounded by nature.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad

Internet

  • Beschikbaar in de cottage: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Smart-tv

Buiten

  • Tuin
  • Veranda

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • Tot 453 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
  • Rolstoeltoegankelijke paden
  • Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
  • Aparte rookruimtes

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar er zijn wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Algemeen

  • Tuin

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 14.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.30 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal (tot 453 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed: family gatherings and birthday parties
Bridal showers stag parties

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 50 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Over deze buurt

Bush escape & transit stay, just 30 mins from Gaborone. ligt in Gaborone. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Gaborone Game Reserve en Nogatsaa and Tchinga. Daarnaast kun je ook Museo Nacional en Gaborone Natural History Museum bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Botswanacraft en Serondela Reserve zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Gaborone
Meer cottages in Gaborone
Kaart
Gaborone, Kweneng District

In de buurt

  • Three Dikgosi Monument
    10 min. rijden - 7.5 km
  • Gaborone Game Reserve
    11 min. rijden - 9.0 km
  • Universiteit van Botswana
    11 min. rijden - 8.9 km
  • Gaborone Government Enclave
    11 min. rijden - 9.3 km
  • Nationaal Stadion van Botswana
    12 min. rijden - 9.3 km

Lokaal vervoer

  • Gaborone (GBE-Sir Seretse Khama Intl.) - 12 min. rijden

Restaurants

  • Mugg & Bean
    7 min. rijden
  • KFC
    9 min. rijden
  • RocoMamas
    4 min. rijden
  • Wimpy
    4 min. rijden
  • Saffron, Sebele Centre
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Bush escape & transit stay, just 30 mins from Gaborone. over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Bush escape & transit stay, just 30 mins from Gaborone.?

Vandaag, 31 jul. 2026, kost een verblijf bij Bush escape & transit stay, just 30 mins from Gaborone. van één nacht voor twee volwassenen op 1 aug. 2026 min. € 66, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Bush escape & transit stay, just 30 mins from Gaborone.?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 453 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal).

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Bush escape & transit stay, just 30 mins from Gaborone. inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Bush escape & transit stay, just 30 mins from Gaborone. uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.

Waar staat Bush escape & transit stay, just 30 mins from Gaborone.?

Deze cottage in Gaborone ligt op 10 km afstand van Gaborone Game Reserve, Three Dikgosi Monument en ISKCON Gaborone. Ook Museo Nacional en Gaborone Government Enclave liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen over Bush escape & transit stay, just 30 mins from Gaborone.