KOKO HOTEL Hakata Station ligt in Wijk Hakata, een wijk in Fukuoka. Heiligdom van Kushida en Fukuoka-toren zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Maizuru Park (historisch park) en Nishi-park. Ook Canal City Hakata (winkelcentrum) en Hakataza Theater zijn zeker een bezoekje waard.De gunstige ligging van dit hotel nabij het openbaar vervoer valt zeer in de smaak, met Kushida Shrine Station op 9 minuten wandelen en Station Gion op 11 minuten. Bekijk onze reisgids voor Fukuoka
KOKO HOTEL Hakata Station bevindt zich dicht bij Heiligdom van Kushida en Hakataza Theater en biedt een terras, een wasserij en een restaurant. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een à la carte ontbijt (toeslag), een automaat en bagageopslagruimte
Een 24-uurs receptie en een lift
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
De 213 kamers zorgen voor volop comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi. Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met toiletten met elektronische bidets en bad/douchecombinaties
Flatscreentelevisies van 27 inch met digitale zenders
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks à-la-carte-ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 09.30 uur: JPY 1.500 per persoon
Een restaurant
Gezinsvriendelijk
Koelkast op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Gemeenschappelijke microgolfoven
Wasserij
Gastendiensten
Schoonmaakservice op verzoek
Buiten
Terras
Spa
Massages in de kamer
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
12 etages
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Gebouwd in 2016
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 27 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Koelkast
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Elektrische adapters
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 03.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 12.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
De naam van deze accommodatie verandert per 27 januari 2026 naar KOKO HOTEL Hakata Station.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 9 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor à la carte ontbijt: ongeveer JPY 1500 per persoon
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een rookmelder, een beveiligingssysteem en raambeveiliging
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Wing International Select Hakata Ekimae
Hotel Wing International Select Ekimae
Wing International Select Hakata Ekimae
Wing International Select Ekimae
Wing International Select Hakata Ekimae
Hotel Hotel Wing International Select Hakata Ekimae Fukuoka
Fukuoka Hotel Wing International Select Hakata Ekimae Hotel
Hotel Hotel Wing International Select Hakata Ekimae
Hotel Wing International Select Hakata Ekimae Fukuoka
Hotel Wing Itl. Select Hakata Ekimae
Hotel Wing International Select
Wing International Select
Wing Select Hakata Ekimae
Wing Select Hakata Ekimae
Hotel Wing International Select Hakata Ekimae Hotel
Hotel Wing International Select Hakata Ekimae Fukuoka
Hotel Wing International Select Hakata Ekimae Hotel Fukuoka
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij KOKO HOTEL Hakata Station?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij KOKO HOTEL Hakata Station?
Vandaag, 8 apr. 2026, kost een verblijf bij KOKO HOTEL Hakata Station van één nacht voor twee volwassenen op 6 mei 2026 min. € 51, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij KOKO HOTEL Hakata Station zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij KOKO HOTEL Hakata Station inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 03.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij KOKO HOTEL Hakata Station uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken.
Waar staat KOKO HOTEL Hakata Station?
Dit hotel ligt in Wijk Hakata, op 15 minuten wandelen van Canal City Hakata (winkelcentrum) en Heiligdom van Kushida. Ook Hakataza Theater en Maizuru Park (historisch park) liggen op 5 km afstand. Station Fukuoka Hakata ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Kushida Shrine Station is het 9 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over KOKO HOTEL Hakata Station
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
7,8
Locatie
8,8
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 466 van 1000 beoordelingen
10 - Uitstekend
466
Gastenscore: 8 - Goed. 367 van 1000 beoordelingen
8 - Goed
367
Gastenscore: 6 - Redelijk. 108 van 1000 beoordelingen
6 - Redelijk
108
Gastenscore: 4 - Matig. 44 van 1000 beoordelingen
4 - Matig
44
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 15 van 1000 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
15
Beoordelingen
8/10 – Goed
Yvonne
4 mei 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Ligging perfect .Maar helaas ook hier geen dagelijkse schoonmaak. Zowel koffie en thee als drogisterijartikelen in de lobby op te halen. Onhandig !
Yvonne
3 nachten verbleven in april 2025
6/10 – Redelijk
Yuta
Reisde met partner
5 apr 2026
また来ようと思います。
Yuta
1 nacht verbleven in april 2026
8/10 – Goed
Nami
1 apr 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
コンパクトながら工夫されたレイアウトでお風呂とトイレが独立してる点でこちらを予約しました。
Nami
1 nacht verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
MIYUKI
Reisde met familie en kleine kinderen
30 mrt 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff is very nice and helpful, a lot of amenities, the only downside is the bed is hard on our backs
Arcangel
12 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
예진
1 feb 2026
예진
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Hideaki
30 jan 2026
Hideaki
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Lynda
27 jan 2026
Lynda
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Lynda
Reisde met partner
27 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Even though the room was small, the service support was excellent. We used this hotel for 20 days while travelling around Fukuoka and the surroundings. I love how they change your towels every two days to help save the planet. They offer coffee tea even hot cocoa packs in the lobby along with bubble bath crystals, and skin care for your needs. Surrounding restaurants and the hotel itself offers breakfast. I ever tried their dinner. Family mart, Lawton’s and 7/11 are all nearby too. Hotel is situated close to the bus and train stations and only a three block walk to the hotel from Hakata Airport line.