De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Waar staat Century Art?
Dit hotel ligt in Wijk Hakata, op 15 minuten wandelen van Winkelcentrum Amu Plaza in Hakata en Canal City Hakata (winkelcentrum). Ook Marine Messe Fukuoka en Haven van Hakata liggen op 5 km afstand. Station Fukuoka Hakata ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station Gion is het 13 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
10
Voorzieningen
8,8
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 4 van 7 beoordelingen
10 - Uitstekend
4
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 7 beoordelingen
8 - Goed
3
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 7 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 7 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 7 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Shoko
15 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
アクセスが良く、よかっです。
Shoko
1 nacht verbleven in november 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
SHIGEO
19 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
駅前なのにリーズナブルで良かったです。
SHIGEO
1 nacht verbleven in april 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Yoko
1 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
博多駅からすぐ。夜間にエアコンを切っても快適でした。
Yoko
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Daeyoung
1 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
하카타 근처에서 무난히 잘 곳이 필요하다면 추천
하카타 역에서 4분도 안걸리는 거리라 공항에서 나와서 20분 정도만에 도착하네요
일찍 도착했는데 얼리체트인도 되고 편했어요
싼값에 3성급이라 화려하고 세련되진 않지만 어메너티도 1층에서 개수제한없이 쓸수 있고 화장실 컨디션도 좋아요
다음에도 여행위주에 비용을 더 쓰고 숙소는 잠만 잘 여행으로는 또 올것 같네요
Daeyoung
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Naoya
17 jun 2025
Naoya
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
minhee
29 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer