Geheel appartement
CREST Nishijin
Appartementen met keukens, vlak bij PayPay Dome
Fotogalerie voor CREST Nishijin





Geheel appartement
1 badkamerMax. aantal: 442 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 161
1 mrt - 2 mrt
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

HOTEL ROI HAKATA
HOTEL ROI HAKATA
- Keuken
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Microgolfoven
9.0 van 10, Fantastisch, 41 beoordelingen
De prijs is € 208
10 mrt - 11 mrt
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- Schoonmaakkosten: JPY 7500 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie M400057819
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Over deze buurt

Nishijin, Fukuoka, Fukuoka, 814-0002
In de buurt
Gemeentelijk Museum van Fukuoka8 min. wandelen - 0.7 km
Fukuoka-toren13 min. wandelen - 1.2 km
Strand van Momochi15 min. wandelen - 1.3 km
PayPay Dome17 min. wandelen - 1.4 km- Winkelgebied Nishijin4 min. wandelen - 0.4 km
Lokaal vervoer
- Station Meinohama - 4 min. rijden
- Station Nishijin - 7 min. wandelen
- Fukuoka (FUK) - 19 min. rijden
Restaurants
- バ ーガーキング 西新店7 min. wandelen
- 大阪王将 西新店9 min. wandelen
- もつ焼き てしまや9 min. wandelen
- あっちゃん亭8 min. wandelen
- ブルース軒8 min. wandelen








