'Erg vriendelijke service, prima en goedkope parkeergelegenheid in de parkeergarage onder de accomodatie. Airco in het appartement dat zeer schoon en sober is maar een uitstekend basis is om Parijs te ontdekken.
Lekker Frans ontbijtje. Ik heb er 2 maal 2 nachten verbleven ivm de Olympische spelen. We hebben enorm genoten.'
'I recommend this hotel to anyone visiting Paris and the University of Paris Nanterre. It is very well connected to the Paris historic area through the train system. '
'Een ruime kamer voor een gezin van 4 personen, goed werkende airco. Handig parkeren onder het hotel voor 15 euro per nacht. Afhankelijk van het verkeer ongeveer 25 minuten tot de Eiffeltoren. Goed ontbijt, niet overdreven maar wel voldoende keus'
'Great stay!
Very nice hotel — overall experience was a 10 out of 10. The staff was friendly, everything was clean, and everything was well organized. Also a big plus: it’s only a 10-minute walk to a large shopping mall, which was super convenient. Definitely recommend!
The only thing that wasn’t entirely clear in advance was the parking situation. I assumed a parking spot would automatically be included for the duration of the stay, but it turns out you need to reserve a spot separately in...
'Door de covid-situatie was het een tijdje geleden dat ik nog in het hotel had verbleven. Ik was tevreden om vast te stellen dat het hotel nog steeds een zeer correcte service biedt. De kamers zijn netjes, voldoende keuze bij ontbijt en mogelijkheid om ter plaatse op afgesloten parking te parkeren (betalend).'
'Het hotel word aangeboden met parkeergelegenheid maar wat er niet vermeld word is dat dit 15 euro per dag extra kost dat was enige minpuntje . Het hotel was verder netjes ontbijt voor €15 was uitgebreid en veel keus . De kamers waren netjes en het personeel vriendelijk'
Le Relais de La Malmaison, a member of Radisson Individuals
Le Relais de La Malmaison, a member of Radisson Individuals
Le Relais de La Malmaison, a member of Radisson Individuals
Le Relais de La Malmaison, a member of Radisson Individuals
Le Relais de La Malmaison, a member of Radisson Individuals
Le Relais de La Malmaison, a member of Radisson Individuals
4.0-sterrenaccommodatie
Rueil-Malmaison
8.2 van 10, Zeer goed, (278)
8,2/10
Zeer goed
(278)
'Netjes en rustig hotel aan de Seine. Op loopafstand van metro en van daaruit alle bezienswaardigheden goed te bereizen in Parijs.
Wij hebben een super relaxed weekend gehad en komen zeker nog eens terug in dit hotel.'
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld
"Good in a way like you feel like they look but you also don’t feel like they look like I don’t get why they have to take the luggage and writing this review has been very calming because I don’t remember anything. I just felt good. That’s the thing if you wanna go to this hotel, go to the hotel have no hesitation And if you cannot speak French, I mean, like the stuff can speak almost every language on earth so by review of this person’s daughter, I can say it’s amazing. "
"We had 1 night stay and regretted that it was only 1 night, we wanted to stay longer. Very modern and nice hotel. We had a family room of 4 that was very spacious, good beds, clean, it just felt amazing! Will recommend this hotel to everybody. Also good location as very close to central Paris. "
"Het is een goed en groot hotel, gelegen aan een rustige, ruime straat waar weinig verkeer is. Het hotel is gemakkelijk te bereiken met de tram en metro. Er zijn veel eetgelegenheden in de buurt. De badkamer was ruim en netjes.
Minder was: de kamers konden beter schoongemaakt worden en de gordijnen hingen er wat bij. "
Deze ultramoderne kantorenwijk in Parijs staat in schril contrast met de kronkelende kasseistraten, historische monumenten en middeleeuwse architectuur van de stad.
Grijp je kans om tijdens je vakantie in Nanterre een van de leuke evenementen in Paris La Défense Arena te ontdekken. Ontdek de fascinerende musea en de lokale kunst in dit stadse gebied.
In Rueil-Malmaison kun je 's middags de tentoonstellingen in Malmaison bestuderen. Ontdek de lokale kunst in dit stadse gebied of ga hier op een lokale tour.
Hoe ziet de regio rond Fromagerie Micaelli Jean eruit?
Fromagerie Micaelli Jean ligt in het stedelijke deel van Nanterre, bekend om zijn opmerkelijke monumenten en musea. Ben je op zoek naar een overnachtingsplek met een gunstige ligging? Binnen een straal van 1,5 kilometer vind je 81 hotels en andere accommodaties.
Wat is de beste accommodatie in de buurt van Fromagerie Micaelli Jean?
Hoeveel hotels zijn er te vinden in de buurt van Fromagerie Micaelli Jean?
Expedia heeft 81 hotels en andere accommodaties op anderhalve kilometer afstand van Fromagerie Micaelli Jean.
Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in de buurt van Fromagerie Micaelli Jean wil annuleren?
Ja. De meeste hotelboekingen zijn volledig restitueerbaar, onder de voorwaarde dat je voor de annuleringsdeadline van het hotel annuleert. Dit is in de meeste gevallen binnen 24 tot 48 uur voor je aankomstdatum. Als je een reservering hebt gemaakt zonder restitutie, is het misschien nog mogelijk om binnen 24 uur na je boeking te annuleren en een terugbetaling te ontvangen. Voeg datums toe, klik op 'Zoeken' en gebruik de filter 'Volledig restitueerbaar' om de beste aanbiedingen in de buurt van Fromagerie Micaelli Jean te bekijken.
Wat kan ik zien en ondernemen in Fromagerie Micaelli Jean?
Musée Marmottan, Malmaison en Musée Albert-Kahn beschikken over allerlei boeiende tentoonstellingen die je kunt bezoeken als je in de buurt bent. Arc de Triomphe, Jean-Bouin-stadion en Pont de Sèvres zijn enkele van de plaatselijke trekpleisters die je kunt verkennen. Ontdek lokaal talent bij Salle Pleyel, Lido en Théâtre Nanterre-Amandiers.