Mar Suites Formentera by Universal Beach Hotels
Hotel met een seizoensgebonden buitenzwembad en een 24-uurs receptie in Formentera
Fotogalerie voor Mar Suites Formentera by Universal Beach Hotels





Beoordelingen
9,6 op 10 –
Uitzonderlijk
Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven
Alle foto's voor Studio, privézwembad (Garden) laden

Studio, privézwembad (Garden)
Hoogtepunten
Een koer
Privézwembad
Airconditioning
Gratis babybed
Minikoelkast
Televisie
Een haardroger
Een privébadkamer
Alle foto's voor Suite, privézwembad (Garden) laden

Suite, privézwembad (Garden)
10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
Hoogtepunten
Een koer
Privézwembad
Airconditioning
Gratis babybed
Minikoelkast
Televisie
Aparte slaapkamer
Een haardroger
Alle foto's voor Suite, bubbelbad (Sky) laden

Suite, bubbelbad (Sky)
10,0 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
Hoogtepunten
Privébubbelbad op het dak
Airconditioning
Gratis babybed
Minikoelkast
Televisie
Aparte slaapkamer
Een haardroger
Een privébadkamer
Alle foto's voor Grand suite, bubbelbad (Sky) laden

Grand suite, bubbelbad (Sky)
Hoogtepunten
Privébubbelbad op het dak
Airconditioning
Gratis babybed
Minikoelkast
Televisie
2 slaapkamers
Een haardroger
Een privébadkamer
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Punta Prima 89 Es Pujols, Formentera, 07871
Over deze accommodatie
Mar Suites Formentera by Universal Beach Hotels
Gelijkaardige accommodaties

Blanco Hotel Formentera
Blanco Hotel Formentera
- Zwembad
- Spa
- Kinderzwembad
- Parkeren inbegrepen
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 75 beoordelingen
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Er wordt een belasting door de lokale overheid geïnd die bij de accommodatie wordt aangerekend. Na de 8e nacht van het verblijf geldt er een verlaging van 50% op deze belasting en kinderen onder de 16 jaar oud zijn vrijgesteld. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen en beperkingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de informatie in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 30 april EUR 0.83 per persoon, per nacht tot 9 nachten en daarna EUR 0.41. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 31 oktober betaal je EUR 3.30 per persoon, per nacht, tot 9 nachten en daarna EUR 1.65. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 35 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een rookmelder en buitenverlichting
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot oktober
Het zwembad is toegankelijk van 10.00 uur tot 20.00 uur
Accommodatie ook bekend onder de naam
Universal Mar Suites Formentera
Mar Suites Formentera by Universal Beach Hotels Hotel
Mar Suites Formentera by Universal Beach Hotels Formentera
Mar Suites Formentera by Universal Beach Hotels Hotel Formentera








