Gehele woning

Lamy-Villa 400mt dal mare

Fotogalerie voor Lamy-Villa 400mt dal mare

Terras
Exterieur
Villa, 2 slaapkamers | Badkamer | Een douche, een bidet, handdoeken
Villa, 2 slaapkamers | 3 slaapkamers, een bureau
Villa, 2 slaapkamers | Woonkamer | Lcd-televisie

Gehele woning

3 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 8140 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Lamy-Villa 400mt dal mare

Deze rookvrije villa beschikt over een tuin en gratis parking. Deze villa heeft een balkon of terras. Verder is de keuken voorzien van een koelkast, oven en kookplaat. Een lcd-televisie, een plafondventilator en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen. Er is een beperkte huishoudservice beschikbaar.
Deze villa heeft 3 kamers met een plafondventilator. Elke kamer heeft een balkon of terras. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek.

Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet. Elke kamer is voorzien van lcd-televisie. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Parkeren en vervoer

  • Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Keuken

  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Oven

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Bidet
  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Woonkamer

Entertainment

  • Lcd-tv

Buiten

  • Balkon/terras
  • Tuin

Werkplekken

  • Bureau

Comfort

  • Plafondventilator

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Huisdieren verblijven gratis

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Beperkte huishoudservice

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 3 units
  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 50.00 als je incheckt tussen 20.00 uur en 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Contante waarborg: EUR 200.0 per verblijf
  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 15 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 15 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 16 jaar oud.
  • Schoonmaakkosten: EUR 80.0 per accommodatie, per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor late check-in: EUR 50.00 als je incheckt tussen 20.00 uur en 22.00 uur

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Lamy-Villa 400mt dal mare Villa Fondi
Lamy-Villa 400mt dal mare Fondi
myVilla 400mt dal mare Fondi
Lamy 400mt Dal Mare Fondi
Lamy-Villa 400mt dal mare Villa
Lamy-Villa 400mt dal mare Fondi
Lamy-Villa 400mt dal mare Villa Fondi

Over deze buurt

deze villa ligt vlak bij het strand in Fondi. Bezoek Torre Truglia en Villa di Tiberio, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Golfo di Gaeta en Capratica. Bekijk onze reisgids voor Fondi
Meer villa's in Fondi
Kaart
Via Guado Bastianelli, Fondi, LT, 04022

In de buurt

  • Porto di Sperlonga
    Porto di Sperlonga
    15 min. rijden - 9.1 km
  • Serapo-strand
    Serapo-strand
    29 min. rijden - 24.3 km
  • Capratica
    3 min. rijden - 1.1 km
  • Villa di Tiberio
    11 min. rijden - 10.2 km
  • Spiaggia di Levante
    15 min. rijden - 9.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Fondi-Sperlonga - 10 min. rijden

Restaurants

  • Ristorante Il tirreno sperlonga
    10 min. rijden
  • virgilio grand hotel
    11 min. rijden
  • La Lanterna
    11 min. rijden
  • Tropical
    11 min. rijden
  • Taverna di Ulisse
    10 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Lamy-Villa 400mt dal mare?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Lamy-Villa 400mt dal mare inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 50.00 kun je bij deze accommodatie tussen 20.00 uur en 22.00 uur laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Lamy-Villa 400mt dal mare uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Lamy-Villa 400mt dal mare?

Deze villa ligt vlak bij het strand, op 2 km afstand van Golfo di Gaeta en Capratica. Ook Spiaggia di Ponente en Spiaggia di Levante liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen over Lamy-Villa 400mt dal mare