Il Giglio Guest House in Historisch centrum bevindt zich bij een trein-/metrostation. Basilica di Santa Maria Novella en Galleria dell'Accademia di Firenze zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Piazza della Signoria en Cattedrale di Santa Maria del Fiore. Ook Palazzo Pitti en Basilica di Santa Croce zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Florence
Station Florence Santa Maria Novella - 6 min. wandelen
Luchthaven Peretola (FLR) - 24 min. rijden
Restaurants
McDonald's
8 min. wandelen
McDonald's
7 min. wandelen
The Social Hub Belfiore
5 min. wandelen
#12Ozcoffeejoint
8 min. wandelen
Tentazioni Cafè
7 min. wandelen
Over deze accommodatie
Il Giglio Guest House
Affittacamere vlak bij Basilica di Santa Maria Novella
Il Giglio Guest House bevindt zich dicht bij Galleria dell'Accademia di Firenze en Cattedrale di Santa Maria del Fiore en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Andere voordelen van deze accommodatie in een affittacamere zijn:
Snelle uitcheckservice, rookvrije accommodatie en een lift
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn inclusief leuke bijkomstigheden zoals kussenmenu's en laptopwerkplekken, naast extra's zoals airconditioning en geluiddichte muren.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Gratis theezakjes/oploskoffie en waterkokers
Regendouches, gratis toiletartikelen en haardrogers
Flatscreentelevisies van 28 inch met digitale zenders
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Koelkast op de kamer
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Trapleuningen
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Kussenkeuzemenu
Matras van memory foam
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv van 28 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Theezakjes/oploskoffie
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank
Toegang via buitengalerij
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 20 als je incheckt tussen 20.00 uur en 10.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 59.00 per dag.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in: EUR 20 als je incheckt tussen 20.00 uur en 10.00 uur
Toeslag voor extra bed: EUR 59.00 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT048017B4COI4ITAD
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Il Giglio Guest House Florence
Il Giglio Guest House Affittacamere
Il Giglio Guest House Affittacamere Florence
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Il Giglio Guest House?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Il Giglio Guest House?
Vandaag, 2 mei 2026, kost een verblijf bij Il Giglio Guest House van één nacht voor twee volwassenen op 24 mei 2026 min. € 137, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Il Giglio Guest House zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Il Giglio Guest House inchecken?
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 20 kun je bij deze accommodatie tussen 20.00 uur en 10.00 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Il Giglio Guest House uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Il Giglio Guest House?
Deze accommodatie in een affittacamere ligt in Historisch centrum, op 2 km afstand van Basilica di Santa Maria Novella, Cattedrale di Santa Maria del Fiore en Galleria dell'Accademia di Firenze. Ook Piazza della Signoria en Ponte Vecchio liggen op 2 km afstand. Fratelli Rosselli Tramhalte ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Tramhalte Belfiore is het 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Il Giglio Guest House
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
6,0
Voorzieningen
8,4
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 7 beoordelingen
10 - Uitstekend
3
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 7 beoordelingen
8 - Goed
3
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 7 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 7 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 7 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
EMILIA
24 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Me gustaría que la salida fuera a las 11 no a las 10
EMILIA
1 nacht verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Didier
Reisde met partner
3 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nous avons été tres bien reçu chez Elina .Le seul problème à été de trouver l'appartement car les explications d'Elina n'étaient pas clair . Il aurait fallu quelle nous explique quelle sortie prendre en sortant du train
Didier
2 nachten verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
Bruno
16 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bon séjour
Très bon séjour. Lit confortable mais un matelas un peu trop mou. Le boulevard à côté est très passant en semaine. Très satisfait globalement de ces 3 jours. La propriétaire est très accueillante
Bruno
3 nachten verbleven in oktober 2023
8/10 – Goed
Jean Yves
Reisde met familie
14 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Jean Yves
1 nacht verbleven in juli 2023
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
Reisde met huisdieren, Reisde met familie
13 okt 2019
Negatief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nichts hat uns gefallen!! Slles war ganz kompliziert ,zu finden ,rrin zu kommen .Das Haus wieder zu betreten ,wenn man mal draussen war .
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Mariangela, Napoli
Reisde met partner
10 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ci siamo trovati molto bene, speriamo di ritornare presto. Il personale molto gentile.
Mariangela
2 nachten verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Jordan, Manchester, GB
Reisde met partner
1 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The apartment was really nice, much more than we expected, close to the city and on a really good transport route for getting to the airport