Geheel appartement

Ghiberti House by Mmega

Accommodatieklasse: 4

Fotogalerie voor Ghiberti House by Mmega

Familie appartement, 2 slaapkamers | Woonruimte | Flatscreentelevisie
Familie appartement, 2 slaapkamers | Badkamer | Een douche, gratis toiletartikelen, een haardroger, een bidet
Familie appartement, 2 slaapkamers | Privékeuken | Een koelkast met diepvriezer, een oven, een kookplaat, een vaatwasser
Ingang accommodatie
Familie appartement, 2 slaapkamers | 2 slaapkamers, luxe beddengoed, donsdekens, een bureau

Beoordelingen

6,0 op 10 –

Geheel appartement

2 slaapkamersMax. aantal: 580 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Ghiberti House by Mmega

Dit rookvrije appartement beschikt over meertalig personeel. Dit appartement heeft 2 slaapkamers en biedt gratis wifi en een zetelbed. De keuken is voorzien van een koelkast, oven, kookplaat en vaatwasser.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een haardroger en gratis toiletartikelen. Elke kamer is uitgerust met eenpersoons zetelbedden en bureaus. Alle bedden hebben donsdekens en luxe beddengoed. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, kookgerei, borden en bestek en een vaatwasser. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche en een bidet.

Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 25+ Mbps). Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast/diepvriezer
  • Koffiemolen
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Donzen dekbed
  • Luxe beddengoed
  • Slaapbank

Badkamer

  • Bad of douche
  • Bidet
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger

Entertainment

  • Flatscreen-tv van 40 inch

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Werkplekken

  • Laptopvriendelijke werkplek

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Meertalig personeel

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In een historische wijk
  • In het stadscentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en 23.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 50.0 per verblijf.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en 23.00 uur
  • Toeslag voor babybed: EUR 50.0 per verblijf

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT048017C2AD74SYM3
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Ghiberti House
Ghiberti House by Mmega Florence
Ghiberti House by Mmega Apartment
Ghiberti House by Mmega Apartment Florence

Over deze buurt

dit appartement ligt in Florence in het stadscentrum. Galleria degli Uffizi en Galleria dell'Accademia di Firenze zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Cattedrale di Santa Maria del Fiore en Ponte Vecchio. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadio Artemio Franchi of Coverciano. Bekijk onze reisgids voor Florence
Meer appartementen in Florence
Kaart
Via dei Macci 45, Florence, FI, 50122

In de buurt

  • Basilica di Santa Croce
    Basilica di Santa Croce
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Piazza Santa Croce
    Piazza Santa Croce
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Piazza della Signoria
    Piazza della Signoria
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Piazza del Duomo
    Piazza del Duomo
    10 min. wandelen - 0.8 km
  • Galleria degli Uffizi
    Galleria degli Uffizi
    10 min. wandelen - 0.9 km

Lokaal vervoer

  • San Marco University Tram Stop - 16 min. wandelen
  • Florence (FIR-Station Firenze Campo di Marte) - 17 min. wandelen
  • Luchthaven Peretola (FLR) - 35 min. rijden

Restaurants

  • L'Ortone
    3 min. wandelen
  • Il Pizzaiuolo
    2 min. wandelen
  • Antica Caffetteria Del Mercato
    3 min. wandelen
  • Trattoria I Fratellini
    1 min. wandelen
  • Caffè Cibrèo
    2 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Ghiberti House by Mmega?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Ghiberti House by Mmega inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Laat inchecken kan tussen 20.00 uur en 23.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.

Tot hoe laat kan ik bij Ghiberti House by Mmega uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Ghiberti House by Mmega?

Dit appartement ligt in Historisch centrum, op 10 minuten wandelen van Teatro Verdi en Piazza della Signoria. Ook Cattedrale di Santa Maria del Fiore en Galleria degli Uffizi liggen op een kwartiertje wandelen. San Marco University Tram Stop ligt op 16 minuten wandelen en naar Tramhalte Unità is het 20 minuten wandelen.

Beoordelingen over Ghiberti House by Mmega

Beoordelingen

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen

6,8

Netheid

5,4

Voorzieningen

5,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

10/10 – Uitstekend

Xenia

Reisde met familie
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, close to everything - cultural interests, dining, bars, even a 24 hr laundromat! Apartment is a little dated but it does not take away much from its spaciousness and nice floor plan. We will be back to that apartment only
5 nachten verbleven in juli 2025

4/10 – Matig

Gabriel

Reisde met familie
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Es una muy mala propiedad con muy mal servicio. Solo nos dieron un control para tres aires acondicionados, todos muy viejos y sin posibilidad de regular la temperatura. Está en un segundo piso con unas escaleras muy peligrosas, no tienen servicio de check in temprano ni check out tardío, y realmente te corren del lugar sin darte opciones para ayudarte. La primera noche hacía muchísimo calor y solo se podía encender uno de los tres aires acondicionados, si se encendían dos se perdía toda la electricidad en el apartamento. En general las instalaciones son viejas y descuidadas y no tienen una buena atención. La red wifi no alcanza cubrir todo el apartamento y solo nos dieron 2 jabones para 3 personas por 3 noches. Pésimo
3 nachten verbleven in juni 2025

4/10 – Matig

James

Reisde met familie en kleine kinderen
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The location was really great. There was a cool market outside everyday and a lot of food locations super close. The people who ran the rental were also great and communicated well. However the unit itself was not well kept and kind of disappointing. I’d recommend for the location, but I wouldnt personally stay there again.
3 nachten verbleven in mei 2024