Geheel appartement
Morgana (FLG208) by Interhome
Dit appartement in Finale Ligure is voorzien van een keuken
Fotogalerie voor Morgana (FLG208) by Interhome





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 580 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Apartment La Terrazza di Elico with Garden & Wi-Fi
Apartment La Terrazza di Elico with Garden & Wi-Fi
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Airconditioning
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT009029B4ZG57SKGC
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
IT1920.660.3
Over deze buurt
dit appartement ligt in Finale Ligure in het stadscentrum. Bezoek Porto di Savona en Haven van Capo San Donato als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Strand van Varigotti en Cascata delle Libellule Blu. Caprazoppa en Loano Maritime Museum zijn ook een bezoek waard. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals mountainbiken, het afleggen van wandel- en fietsroutes en fietsen.

Finale Ligure
In de buurt
- Museo Archeologico del Finale Ligure - 2 min. wandelen - 0.2 km
- Caprazoppa - 14 min. wandelen - 1.2 km
- Finale Ligure Strand - 19 min. wandelen - 1.6 km
- Haven van Capo San Donato - 5 min. rijden - 3.9 km
- Strand van Varigotti - 6 min. rijden - 5.3 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Sushi Time - 19 min. wandelen
- Liquirizia Bakery & Cafè - 17 min. wandelen
- La Cambusa - 17 min. wandelen
- Tonino 2 - 3 min. wandelen
- Bar Vela - 13 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Morgana (FLG208) by Interhome
Beoordelingen
10
Uitzonderlijk
3 externe beoordelingen








