Lama di Valle Rosa ligt in Ferrara in een landelijke omgeving. Palazzo Massari en Museo Casa Frabboni zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Castello Lambertini en Via delle Volte. Ook Fiera di Ferrara en Kasteel Estense zijn zeker een bezoekje waard.Oefen je swing met lessen op de dichtbijgelegen golfbaan of kies voor een outdooractiviteit zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Ferrara
Plattelandsaccommodatie met een luxe stijl en een chique stijl vlak bij Kasteel Estense
Lama di Valle Rosa bevindt zich dicht bij Fiera di Ferrara en Castello Lambertini en biedt een gratis ontbijtbuffet, wildspotten en een poolbar. Geniet van een sauna of een stoombad om tot rust te komen. Geniet van de activiteiten ter plaatse zoals vissen en mountainbiken. Gratis wifi in de kamer, een terras en een koffiebar/café zijn beschikbaar voor alle gasten.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een seizoensgebonden buitenzwembad en een binnenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Gratis fietsen ter plaatse, snelle uitcheckservice en een feestzaal
Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte, een kluis bij de receptie en een vergaderruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel ingericht en hebben leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en laptopwerkplekken, naast extra's zoals gratis wifi en airconditioning.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Douches, bidets en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies van 28 inch met digitale zenders
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een carport
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.30 uur
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Bibliotheek
Binnenzwembad
Bubbelbad
Buitenzwembad
Buitenzwembad (toegang voor gasten)
Gratis fietsenverhuur
Mountainbiken
Piano
Safari
Sauna
Stoombad
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Vissen
Wijngaard
Gezinsvriendelijk
Binnenzwembad
Buitenzwembad
Koelkast op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Reisgidsen
Wasserij
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Vergaderruimte
Buiten
Barbecue
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Picknickplaats
Terras
Tuin
Wijngaard
Spa
Spadiensten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Handgreep naast het toilet
Noodtrekkoord in badkamer
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk businesscentrum
Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Rolstoeltoegankelijkheid
Verhoogd toilet
Verlaagde werkbladen en wasbak
Verplaatsbare douchestoel
Meer
2 etages
2 gebouwen
Feestruimte
Gebouwd in 2007
Klamboes
Open haard in de lobby
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv van 28 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Koelkast
Restaurantgidsen
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Individueel ingericht
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Verwarming (met klimaatregeling)
Vliegenramen
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 20.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn elk jaar tijdens bepaalde seizoenen gesloten, en wel van 30 september tot 25 april:
Één van de zwembaden
De bar/lounge
Van 15 januari 2026 tot 1 april 2026 voert accommodatie renovatiewerken uit (einddatum kan wijzigen). Dit heeft betrekking op de volgende ruimtes:
De sauna
Het bubbelbad
Het zwembad
Deze plattelandsaccommodatie doet er tijdens werkzaamheden alles aan om geluidsoverlast en hinder tot een minimum te beperken.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 30.00 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor extra bed: EUR 30.00 per nacht
Spatoeslag: EUR 20.00 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT038008B5VQKUM5BJ
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van april tot september
Het zwembad is toegankelijk van 10.00 uur tot 19.00 uur
Je dient vooraf te reserveren voor spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Kinderen jonger dan 14 jaar worden niet tot het zwembad en het bubbelbad toegelaten zonder toezicht van volwassenen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Lama di Valle Rosa
Lama di Valle Rosa Agritourism
Lama di Valle Rosa Agritourism Ferrara
Lama di Valle Rosa Ferrara
Lama di Valle Rosa Agritourism property Ferrara
Lama di Valle Rosa Agritourism property
Lama di Valle Rosa Ferrara
Lama di Valle Rosa Agritourism property
Lama di Valle Rosa Agritourism property Ferrara
Veelgestelde vragen
Beschikt Lama di Valle Rosa over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een binnenzwembad en een buitenzwembad. Het zwembad is van 10.00 uur tot 19.00 uur geopend.
Één van de zwembaden is ieder jaar seizoensgebonden gesloten van 30 september tot 25 april. De accommodatie gaat het zwembad renoveren van 15 januari 2026 tot 1 april 2026 (opleveringsdatum onderhevig aan verandering).
Zijn huisdieren welkom bij Lama di Valle Rosa?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Lama di Valle Rosa inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Lama di Valle Rosa uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Lama di Valle Rosa?
Deze luxe plattelandsaccommodatie ligt in een landelijke omgeving, op 15 km afstand van Fiera di Ferrara, Castello Lambertini en Via delle Volte. Ook Kasteel Estense en Kathedraal van Ferrara liggen op 20 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Lama di Valle Rosa
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
8,2
Locatie
9,4
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 43 van 65 beoordelingen
10 - Uitstekend
43
Gastenscore: 8 - Goed. 16 van 65 beoordelingen
8 - Goed
16
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 65 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 65 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 65 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
2/10 – Ontzettend slecht
NURSEN
Zakenreiziger
22 mei 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Kesinlikle katılnmayacak bir tesis
Berbat bir otel zaten kendilrri de otel demiyorlar. Son detece güvensiz bir yer. Sinek böcekten her yerim kabardı kızardı ve alerji oldum. Kahvaltı ödememe ragmen 3 -4 çeşit ev yapımı kurabiye diye kahvaltı veriyorlar baska bir sey yok. İnyernet sorunu var. Odalarda çekim gücü zayıf. 3 gece ödedim ve bu sorunlardan dolayı 1 gece kalıp ayrıldım. Son derece katı ve hiç bir olumduz elestırıyı jabul etmeyen bir tesis. Gece odanızı biri bassa hiç bir sekılde kendinizi savunamazsınız. Kesinlikle olumsuz ve tavsiye etmem
NURSEN
3 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Maria Teresa
21 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Maria Teresa
3 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Gianni
5 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Posizione dell'albergo a pochi km dal centro di Ferrara in aperta campagna e lontano dal traffico.
Struttura pulita e personale gentilissimo.
Lo consiglio.
Gianni
1 nacht verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
Giuseppe
28 okt 2024
Giuseppe
2 nachten verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
Annette
Reisde met familie
17 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good
We weren't allowed to use the pool, hot tub or sauna, priority guven to a wedding reception. Some mosquitoes were aound and Japanese beetles. Breakfast was good. Staff friendly. Villa was nice.
Annette
1 nacht verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Serge
Reisde met familie
4 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Serge
1 nacht verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Jesper Smedegaard
Reisde met familie
7 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
We stayed for two nights and the apartment was nice and clean. It had all that we could ask for.
Breakfast was good and there was different things that the kitchen could make besides the regular assortment
Jesper Smedegaard
2 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Mikkel
Reisde met familie
30 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lækkert på landet
Super hyggeligt sted med sødt personale, både ved check-in/out, i baren og ved morgenmaden. Dejligt med aircondition på værelset. Alt var som det skulle være 😘 kunne de forbedre noget, så skulle de begynde at tilbyde pizza eller aftensmad, så ville vi også have købt dette.
Mikkel
1 nacht verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
JULIEN
29 jul 2024
JULIEN
2 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Hannes
Reisde met familie
21 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Die Anlage ist echt toll und das Personal ist sehr freundlich und hilfsbereit. Das Frühstück ist halbwegs ok.
Hannes
4 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Daniel
8 jul 2024
Daniel
1 nacht verbleven in juli 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Yannet
Reisde met familie
20 mei 2024
Negatief: Voorzieningen
Nunca nos abrieron. Tuvimos que buscar otro hotel y si se cobro la noche
Yannet
1 nacht verbleven in mei 2024
8/10 – Goed
Giada
Reisde met familie en kleine kinderen
9 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bellissima struttura immersa nel verde a 20min da Ferrara. Ottima la possibilità di usufruire della piscina coperta e riscaldata (presente anche piscina esterna per l’estate, quindi con la bella stagione diventano due), completa di idrimassaggio, lettini, bagno/spogliatoi con docce. Sauna e bagno turco su prenotazione al costo di 20€ a persona. Camera ampia e pulita, parcheggio coperto, buona la colazione con yogurt e dolci fatti in casa (a questa consiglierei di mettere a disposizione Nutella e confetture, vista la presenza di fette biscottate. Nel mio caso avevo bisogno di Nutella per i bimbi e sono stata accontentata)
Giada
1 nacht verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
sara
Reisde met partner
1 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Molto consigliato
Personale molto attento e cordiale.
Spero di tornarci presto
sara
1 nacht verbleven in september 2023
6/10 – Redelijk
claudia
Reisde met partner
15 aug 2023
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Parcheggio non riservato per i clienti. Colazione solo dolce e poco generosa. Camera piccola. Per 145.00 ci si aspetta molto di più. Inoltre la sera c'è stato evento molto disturbante per il riposo.
claudia
1 nacht verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
Jessica
5 jul 2023
Jessica
1 nacht verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
Dino
16 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Struttura ben tenuta, curata, piscina coperta calda con idromassaggio e bar in fondo al parco… camere pulite e colazione all’altezza… personale che fa la differenza x cortesia e simpatia, fa sentire in famiglia… fuori dal caos, immerso nel silenzio, ma vicino a città e autostrada… molto comodo!!!
Dino
1 nacht verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
Douglass
Zakenreiziger
1 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I loved the staff and management.
Douglass
19 nachten verbleven in april 2023
10/10 – Uitstekend
Marcela
Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
21 mrt 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff is great
Marcela
1 nacht verbleven in maart 2023
10/10 – Uitstekend
Véronique
27 nov 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Véronique
1 nacht verbleven in september 2022
10/10 – Uitstekend
Adam
27 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Charmer!
Perfect place to get quiet after spending the day in Rome. It’s a charmer!
Adam
1 nacht verbleven in oktober 2022
10/10 – Uitstekend
Robin
Zakenreiziger
16 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Robin
4 nachten verbleven in juli 2022
10/10 – Uitstekend
Tom
Reisde met familie
14 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Et sted hvor man bare slapper af
Dejligt sted, dejlige omgivelser.
Morgenmaden var ikke noget at skrive hjem om, men der var hvad der var brug for.
Kommer helt sikkert tilbage en anden gang.
Tom
2 nachten verbleven in juli 2022
8/10 – Goed
Marcin
8 mei 2022
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Marcin
1 nacht verbleven in mei 2022
8/10 – Goed
Tommaso
Zakenreiziger
22 nov 2021
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Da riprovare
L‘agriturismo si trova a pochi chilometri dall‘uscita dell’autostrada. Personale cordiale e premuroso. Buona colazione, la sera riferisci quali sono le tue preferenze. Nella camera ho trovato diverse cimici, ma essendo in campagna l‘ho trovato normale. Potevo usufruire della piscina interna, ma quella sera ero troppo stanco. Sarà per la prossima volta…