Gehele woning·Particuliere eigenaar
Haus am See in Fågelfors Småland🇸🇪
Fotogalerie voor Haus am See in Fågelfors Småland🇸🇪





Gehele woning
3 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 6
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

House on a farm, boat, fishing, barbecue, sauna by the lake. Electric vehicle chargers. Near the slalom slope.
House on a farm, boat, fishing, barbecue, sauna by the lake. Electric vehicle chargers. Near the slalom slope.
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
- Buitenruimte
9.0 van 10, Fantastisch, 2 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
Kalmar län, Kalmar län
In de buurt
- Virserum Cultural Center24 min. rijden - 26.5 km
- Växjö-Västervik Spoorlijn25 min. rijden - 27.1 km
- Veerbootterminal Oskarshamn Gotland38 min. rijden - 51.4 km
- Haven van Oskarshamn40 min. rijden - 51.8 km
- Sweden Zipline53 min. rijden - 68.0 km
Lokaal vervoer
- Station Högsby - 20 min. rijden
- Oskarshamn (OSK) - 52 min. rijden
Restaurants
- Kolgatan6 min. wandelen






