Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
1738 mansion in Étretat, 300 metres from the beach
Dit vakantiehuis beschikt over een tuin. Dit vakantiehuis heeft 5 een badkamer, een bubbelbad en een douche.
Elke badkamer is uitgerust met een bad of douche met een bubbelbad.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Slaapkamers
5 slaapkamers
Badkamer
5 badkamers
Bad of douche
Bubbelbad
Douche
Buiten
Tuin
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
2 huisdieren in totaal
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Tuin
Gelijkaardige accommodaties
Maison Centre Etretat Avec Parking et Jardin Animaux Acceptés
Étretat
Maison Centre Etretat Avec Parking et Jardin Animaux Acceptés
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
2 in totaal
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 30 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
House Etretat
House Private vacation home
House Private vacation home Etretat
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Etretat. Bezoek culturele hoogtepunten Le Clos Lupin en Espace Art contemporain. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Le Valaine en Etretat Aventure. Jardins d'Étretat en Train Touristique Etretat Pays de Caux zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Etretat
Station Tourville-les-Ifs Les-Ifs - 24 min. rijden
Deauville (DOL-Normandie) - 58 min. rijden
Restaurants
La Flottille
2 min. wandelen
L'Aiguille Creuse
3 min. wandelen
Domaine Saint Clair Le Donjon
6 min. wandelen
Dormy House
5 min. wandelen
Coté Mer
4 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij 1738 mansion in Étretat, 300 metres from the beach?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden toegestaan (maximum 2 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 1738 mansion in Étretat, 300 metres from the beach inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 1738 mansion in Étretat, 300 metres from the beach uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat 1738 mansion in Étretat, 300 metres from the beach?
Dit vakantiehuis in Etretat ligt op 5 minuten wandelen van Le Clos Lupin en Strand van Étretat. Ook Casino d'Étretat en Espace Art contemporain liggen op 10 minuten wandelen.
Beoordelingen over 1738 mansion in Étretat, 300 metres from the beach