Hotel Zumnorde ligt in Altstadt, een wijk in Erfurt. Bezoek Eissportzentrum Erfurt en Steigerwaldstadion, plaatselijke attracties, of ga naar Erfurter Weihnachtsmarkt en Kramerbrucke als je wat wilt shoppen. Maislabyrinth en Scharf Biologische Boerderij zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Erfurt
Anger 50-51, Anger 50-51, Erfurt, Thuringia
In de buurt
Kramerbrucke
4 min. wandelen - 0.4 km
Gildehaus
6 min. wandelen - 0.5 km
Erfurter Dom
9 min. wandelen - 0.8 km
Citadel Petersberg
12 min. wandelen - 1.0 km
Erfurter Weihnachtsmarkt
8 min. wandelen - 0.7 km
Lokaal vervoer
Erfurt (XUI-Erfurt Hauptbahnhof) - 8 min. wandelen
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Waar staat Hotel Zumnorde?
Dit hotel ligt in Altstadt, op 5 minuten wandelen van Angermuseum, Neue Mühle en Kabarett Erfurter Puffbohne. Ook Stadhuis en Ägidienkirche liggen op 10 minuten wandelen. Tramhalte Stadion Ost ligt op 27 minuten wandelen en naar Erfurt (XUI-Erfurt Hauptbahnhof) is het 8 minuten wandelen.