10/10 – Uitstekend
Françoise V.
2 jan 2025
Positief: Netheid
Ce gîte vaut le détour
Françoise V.
3 nachten verbleven in december 2024
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Dit vakantiehuis in Enchenberg ligt op 4,9 km van Grande Place Musée du Cristal Saint-Louis en op 15 km afstand van Site Verrier de Meisenthal en Glas- en Kristalmuseum Meisenthal. Ook Simserhof en Office de Tourisme du Pays de Bitche liggen op 15 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster